Rzeszów - Poniedziałek, 03.03.2025
Reklama

5 tys. zł mandatu i 15 punktów dla kierującej nissanem. Pędziła ponad 170 km/h

Dodano: /

fot. KMP w Tarnobrzegu
fot. KMP w Tarnobrzegu

PODKARPACIE. Wysokim mandatem i 15 punktami karnymi ukarana została 47-letnia kobieta, która pędziła z prędkością 176 km/h, w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie do 100 km/h. Podczas policyjnej kontroli, okazało się, że 47-latka ma już na swoim koncie podobne wykroczenia.

47-letnia mieszkanka gminy Baranów Sandomierski kierująca nissanem, została zatrzymana do kontroli we wtorek rano, na drodze wojewódzkiej nr 871 relacji Stalowa Wola - Tarnobrzeg, na ul. Wisłostrada. Powodem zatrzymania było przekroczenie prędkości. Kobieta pędziła z prędkością 176 km/h, w miejscu gdzie obowiązuje ograniczeni do 100 km/h.

W trakcie kontroli okazało się, że 47-latka dopuściła się przekroczenia prędkości w warunkach tzw. recydywy. Miała już na koncie wykroczenie przekroczenia prędkości w 2024 i 2023 roku. W związku z tym ukarana została wysoką karą - mandatem w wysokości 5 tys. złotych oraz 15 punktami karnymi.


Źródło: KMP w Tarnobrzegu
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Wypadek autokaru na A4 w Lutkowie. 5 osób zginęło na miejscu

PODKARPACIE. Autokar wiozący obywateli Ukrainy, wpadł do rowu. Autokarem podróżowało 57 osób, 5 zginęło na miejscu. Ranni trafili do podkarpackich szpitali.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 1000 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarły 22 osoby [5.03.2021]

PODKARPACIE.  Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1008 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. W samym Rzeszowie odnotowano 221 zakażeń. Zmarły 22 osoby, z których 21 miało choroby współistniejące.

Podkarpacie

941 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu [4.03.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Koronawirus. Blisko 500 nowych zakażeń na Podkarpaciu [2.03.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

335 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zero zgonów [1.03.2021]

PODKARPACIE.  Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś 335 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Nie odnotowano żadnych zgonów.

Podkarpacie

Koronawirus. Duża liczba nowych zakażeń i zgonów na Podkarpaciu [27.02.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim przybyło 684 osoby zakażone koronawirusem SARS-CoV-2, z czego 147 w Rzeszowie.

Podkarpacie

Zderzenie pociągu relacji Rzeszów - Szczecin z lokomotywą. 3 osoby ranne

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło Chałupkach Dębiańskich. W zderzeniu lokomotywy salinowej z pociągiem pośpiesznym relacji Rzeszów – Szczecin, ranne zostały trzy osoby.

Reklama