Rzeszów - Piątek, 25.04.2025
Reklama

Uwiecznią piękno Ziemi Rzeszowskiej na płótnach

Dodano: /

W dniach 6-11 maja 2019 r. Regionalne Stowarzyszenie Twórców Kultury organizuje IV Ogólnopolski Plener Malarski pn. „Uroki Podkarpacia” , który finansowo wsparła firma Pratt & Whitnej Rzeszów S. A.

Artyści biorący udział w plenerze, będą uwieczniać na płótnach piękno Ziemi Rzeszowskiej. Inicjatywna ma na celu popularyzację naszego województwa, intergację artystów z innych regionów Polski oraz rozwój artystyczny nieprofesjonalnych środowisk twórczych.

Uczestnicy Pleneru zakwaterowani zostaną w posiadłości rodzinnej Grażyny Sordyl, w Husowie.

Wernisaż wystawy poplenerowej odbędzie się 19 czerwca 2019 r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie, w sali Turkus o godz. 18:00. Wystawę będzie można zwiedzać w dniach od 18 do 30 czerwca b.r.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Frontside i Dopelord dołączają do line-upu Rockowej Nocy. Ruszyły kwalifikacje do przeglądu młodych kapel

Organizatorzy Rockowej Nocy ogłosili dwa kolejne zespoły oraz start kwalifikacji do przeglądu konkursowego dla młodych kapel.

Aktualności

Dwóch stand-uperów na jednej scenie. Jakub Poczęty i Damian Viking Usewicz w kwietniu w Rzeszowie

Agencja Konkretnie zaprasza na wieczór komediowy stand-Up! Już 27 kwietnia w Rzeszowie wystąpią Damian Viking Usewicz oraz Jakub Poczęty. Wydarzenie odbędzie się w Warsztat Pizza. Początek o godz. 20:30. Ilość miejsc ograniczona.

Aktualności

Rocznik 2022. Zbiorowa wystawa członków Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego

14 kwietnia o godz. 18:00 w Galerii Nierzeczywistej odbędzie się wernisaż corocznej zbiorowej wystawy Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego pt. Rocznik. Wydarzenie będzie również okazją do świętowania 10-tej rocznicy Galerii oraz 18-lecia działalności RSF.

Aktualności

Filmowy poranek dla dzieci. Bing, warsztaty kryminalistyki oraz zabawy i animacje

Główną atrakcją Poranka będą warsztaty z kryminalistyki dla dzieci, które przygotuje firma PASSIO POLAND.

Aktualności

Balonowe Show - bajeczne widowisko dla całej rodziny w kwietniu w Rzeszowie

W bajecznym świecie czekają na Was przygody króla Balonona, księżniczki Balotty, latającego smoka i jego niezwykłych przyjaciół.

Aktualności

Sebastian Rejent z programem "Optima Forma" w kwietniu w Rzeszowie

Sebastian Rejent powraca z nowym programem zatytułowanym „Optima Forma” i rusza w trasę po Polsce. W kwietniu odwiedzi również Rzeszów. Występ odbędzie się 18.04 o godz. 20:30 w restauracji Lord Jack.

Aktualności

Znamy dzienną rozpiskę Rzeszowskich Juwenaliów

Wielki Koncertowy Finał odbędzie się w dniach 12 - 13 maja na miasteczku akademickim Politechniki Rzeszowskiej.

Reklama