Rzeszów - Środa, 16.04.2025
Reklama

Młodzi Gniewni zagrają świąteczne utwory w jazzowych aranżacjach

Dodano: /

18 stycznia w Centrum Młodzieży w Rzeszowie odbędzie się wyjątkowy koncert z udziałem muzyków jazzowych młodego pokolenia. Artyści wykonają świąteczne utwory w jazzowych aranżacjach. Wydarzenie jest bezpłatne, obowiązują zaproszenia.

Koncert zatytułowany „Jazzy Christmas” będzie doskonałą okazją do przeżycia niepowtarzalnej atmosfery, nowatorskiego i młodego spojrzenia na muzykę jazzową. Do tej pory zagrali już m.in. w Krakowie, Tomaszowie Mazowieckim oraz w Kaliszu, a teraz będzie można usłyszeć ich muzykę również w Rzeszowie.

Na scenie wystąpią Młodzi Gniewni, czyli przedstawiciele młodego pokolenia artystów jazzowych w składzie: Ania Laskowska (wokal) - Gliwice, Leon Jakubek (piano)- Kalisz, Wojtek Lubczyński ( instr. perkusyjne) - Tomaszów Mazowiecki, Julian Adamiec-Maziarz (gitara) - Rzeszów , Andrzej Frydko (trąbka) - Warszawa, Arkady Ptak (bas) - Katowice.

Koncert „Jazzy Christmas” odbędzie się w najbliższą sobotę, 18 stycznia 2025 r. o godz. 18:00 w Centrum Młodzieży w Rzeszowie przy ul. Osmeckiego 51. Bezpłatne zaproszenia i wejściówki można rezerwować w siedzibie Centrum lub pod nr tel. 17 748 38 93.

Organizatorami wydarzenia są Fundacja Na Szlaku Sztuk oraz Centrum Młodzieży w Rzeszowie.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

"W Układzie Słonecznym". Cezik z NutkoSferą znów przyjedzie do Rzeszowa

Cezary Nowak, działający pod pseudonimem CeZik ponownie przyjedzie do Rzeszowa z projektem NutkoSfera, aby zabrać najmłodszych słuchaczy w kosmiczną podróż. Koncert odbędzie się w sali kongresowej Zen.com Expo w Jasionce.

Aktualności

Finisaż wystawy pisanek w Galerii WDK. Będzie możliwość ich zakupu

W sobotę 12 kwietnia o godz. 11. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbędzie się finisaż Wystawy Tradycyjnej Podkarpackiej Pisanki Wielkanocnej. Prezentowane na niej dzieła będzie można kupić bezpośrednio u twórców.

Aktualności

Transmisja koncertu Placido Domingo na parkingu Filharmonii Podkarpackiej

Placido Domingo to jedna z gwiazd tegorocznego Muzycznego Festiwalu w Łańcucie. W związku z ogromnym zainteresowaniem koncertem artysty, organizatorzy festiwalu postanowili zorganizować płatną transmisję z tego wydarzenia. Sprzedaż biletów już ruszyła.

Aktualności

Znamy pełny line-up Brend Hip-Hop Festiwal

Bambi zamyka line-up nowego muzycznego wydarzenia na Podkarpaciu jakim jest Brend Hip-Hop Festiwal.

Aktualności

Koncert jubileuszowy z okazji 25-lecia Zespołu Tańca Ludowego „Rzeszowianka”

Działający w Centrum Młodzieży w Rzeszowie Zespół Tańca Ludowego „Rzeszowianka” obchodzi w tym roku 25 lecie działalności artystycznej. Z tej okazji już 26 kwietnia odbędzie się wielki koncert jubileuszowy.

Aktualności

Teatr Maska otrzymał duże dofinansowanie na dostępność

Prawie pół miliona złotych dofinansowania otrzymał Teatr Maska w ramach programu „Projektowanie Uniwersalne Kultury – dostępność w instytucjach kultury”.

Aktualności

Tegoroczne Święto Paniagi uświetni koncert Another Pink Floyd Symfonicznie

Jak co roku, miasto przygotowało masę atrakcji rozrywkowych, muzycznych i artystycznych z okazji święta jednej z najstarszych rzeszowskich ulic – 3 Maja. Zwieńczeniem wydarzenia będzie wyjątkowy koncert Another Pink Floyd Symfonicznie z...

Aktualności

Targi rzemiosła Wzory po raz pierwszy w Rzeszowie

RZESZÓW. Już w najbliższy weekend w stolicy Podkarpacia po raz pierwszy odbędą się Targi rzemiosła WZORY, czyli święto designu, rzemiosła i sztuki użytkowej. Swoje wyroby zaprezentuje ponad 100 wystawców.

Reklama