Rzeszów - Sobota, 26.04.2025
Reklama

Koncert Jednego Serca Jednego Ducha

Dodano: /

Zdjęcie ze strony jednegoserca.pl
Zdjęcie ze strony jednegoserca.pl

W czwartek, 30 maja 2024 r. w Rzeszowie odbędzie się XXII edycja Koncertu Jednego Serca Jednego Ducha. Artyści wspólnie z publicznością po raz kolejny zaśpiewają najpiękniejsze pieśni i piosenki religijne.

Pomysłodawcą koncertu Jednego Serca Jednego Ducha jest Jan Budziaszek - perkusista grupy Skaldowie. Wydarzenie odbywa się rokrocznie w dniu święta Bożego Ciała w Parku Sybiraków. Jest to największy koncert uwielbieniowy w Europie. Gromadzi dziesiątki tysięcy słuchaczy (wg. organizatorów w 2019 r. było to nawet około 60 tys. osób).

W koncercie, oprócz mieszkańców Rzeszowa i województwa podkarpackiego, uczestniczą również osoby z całej polski jak również z zagranicy.

„Koncert kultywuje tradycję i kreuje nowe wartości kultury muzycznej. Profesjonalizm wydarzenia zapewniają czołowi polscy muzycy i wokaliści pod kierunkiem Marcina Pospieszalskiego, kierownika muzycznego Koncertu” – czytamy na oficjalnej stronie wydarzenia.

Tegoroczny koncert JSJD odbędzie się w godz. 17.00 – 23.00. Organizatorzy będą wpuszczać widzów na teren wydarzenia od godz. 17:00. Przewidziano 6 bram wejściowych.

Podczas koncertu wystąpią: Jan Budziaszek, Hubert Kowalski, Beata Bednarz, Dorota Zaziąbło, Stan Fortuna OFM, NEW LIFE’M: Marcin Pospieszalski,Joachim Mencel, Robert Cudzich, Piotr Jankowski, Lidia Pospieszalska,Agnieszka Cudzich, Zuzia Cudzich, Piotr Cudzich, Leopold Twardowski, Barbara Pospieszalska, Anna Bałchan SMi, Gabi i Wojciech Gąsior, Katarzyna Bogusz, Paweł Dusza, Justyna Kopiszka, Małgorzata Komorowska, Marcin Spenner, Piotr Łukaszewski, Mikołaj Pospieszalski, Nikodem Pospieszalski, Kamil Cudzich, Łukasz Kluczniak, Daniel Pomorski, Józef Zatwarnicki, Tomas Celis Sanchez, Adeb Chamoun, Wassim Ibrahim, Orkiestra i Chór Jednego Serca Jednego Ducha.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Marek Koterski i Małgorzata Bogdańska w Rzeszowie. Spotkania, monodram i przegląd filmów reżysera

Kino za Rogiem Cafe organizuje tydzień z reżyserem Markiem Koterskim i z aktorką Małgorzatą Bogdańską.

Aktualności

"Śpiewająca z Wilczkami" - premiera nowego spektaklu teatru Przedmieście

Premierowe pokazy odbędą się w dniach 24 i 25 września o godz. 19.00 w siedzibie Teatru Przedmieście przy ul. Reformackiej 4.

Aktualności

Koncert Wiedeński. Jedyna na świecie Orkiestra Księżniczek przyjedzie do Rzeszowa

Wystąpią soliści polskich i europejskich scen operowych, balet oraz jedyna na Świecie Orkiestra Księżniczek.

Aktualności

Rekrutacja podczas Dni Otwartych w RDK. W ofercie blisko 40 propozycji zajęć

Zapisy na zajęcia odbędą się podczas cyklu Dni Otwartych w 19 filiach na terenie całego miasta.

Aktualności

Uroczysta premiera filmu "IO" Jerzego Skolimowskiego z udziałem twórców

Najnowsze dzieło Jerzego Skolimowskiego jest polskim kandydatem do Oscara w kategorii najlepszy pełnometrażowy film międzynarodowy.

Aktualności

Magdalena Grzebałkowska gościem ostatniego spotkania w ramach Letnich Ogrodów Literackich

Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 11 września o godz. 16:00 w Ogrodach Bernardyńskich.

Reklama