Rzeszów - Niedziela, 27.04.2025
Reklama

Kłusem z Blusem zagra filmowe przeboje w Kinie za Rogim Cafe

Dodano: /

Rzeszowski zespół Kłusem z Blusem wystąpi w Kinie Za Rogiem Cafe. Oprócz własnych kompozycji, grupa zagra również filmowe przeboje bluesowe.

Po przychylnie przyjętej premierze płyty Swing&Jump&Blues, która miała miejsce w Kinie za Rogiem Café w kwietniu 2023 roku, tym razem grupa zaproponuje koncert tematycznie nawiązujący do miejsca występu. W pierwszej części zespół wykona swoje sztandarowe kompozycje oraz standardy bluesowe utrzymane w typowej dla grupy stylistyce „west coast”. W drugiej części znajdą się filmowe przeboje bluesowe znane m.in. z takich obrazów jak „Cadillac Records”, „Blues Brothers”, „Crossroads”.    

Zespół występuje w składzie: Tomasz Kiersnowski (śpiew, harmonijka ustna), Sławomir Rybczyński (gitara), Wojciech Kwieciński (bas, kontrabas) oraz Piotr Berdowski (perkusja).

Koncert odbędzie w piątek, 15 grudnia 2023 r. o godz. 19:00. Bilety w przedsprzedaży w cenie 40 zł, w dniu koncertu 50 zł dostępne na kupbilecik.pl oraz w kasie kina.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Queens of Soul muzyczną gwiazdą Karpackiej Majówki

W dniach 1 - 3 maja w Rzeszowie odbędzie się Karpacka Majówka, która będzie połączeniem trzydniowego jarmarku, Święta Paniagi i kolejnej edycji festiwalu Karpaty na Widelcu z udziałem Roberta Makłowicza. Zwieńczeniem majówki...

Aktualności

"Zrozumiesz jak dorośniesz" - Aleksandra Radomska z nowym programem w Rzeszowie

Aleksandra Radomska, okularnica z ADHD, która od lat podbija serca swoich obserwatorek w internecie, a od 2021 roku również na scenie, powraca z nowym programem. W kwietniu wystąpi w Rzeszowie.

Aktualności

"Śpiewająca z Wilczkami" z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru Teatr Przedmieście zaprasza 25 marca o godz. 19.00 na wyjątkowy spektakl „Śpiewająca z Wilczkami” w reż. Anety Adamskiej-Szukały.

Aktualności

Bezpłatny koncert The FoxCats promujący debiutancki album

18 marca grupa The FoxCats zagra premierowy koncert promujący debiutancką płytę zatytułowaną „Wystrzeleni”.

Aktualności

Islandzki multiinstrumentalista wystąpi w Rzeszowie

Ragnar Ólafsson - wszechstronny muzyk, multiinstrumentalista i kompozytor z Islandii rusza w trasę po Polsce. 27 kwietnia wystąpi w Rzeszowie. Koncert odbędzie się w Kinie za Rogiem Cafe o godz. 19:00.

Aktualności

Letnie Brzmienia 2023 w Rzeszowie. Wystąpią m.in. Mrozu, Nosowska i Brodka

Nadchodzi lato muzycznych emocji. Organizatorzy Letnich Brzmień ogłosili listę artystów, którzy wystąpią w tym roku w Rzeszowie. Dwudniowy festiwal odbędzie się w dniach 7 – 8 lipca 2023 r. w Parku Sybiraków.

Aktualności

Podkarpacka trasa Eskaubei, Piotra Lemańczyka i Tomasza Nowaka

Dwa zespoły współtworzone przez rzeszowskich muzyków Eskaubei i Tomasza Nowaka oraz trójmiejskiego basistę Piotra Lemańczyka w marcu zagrają kilka koncertów na Podkarpaciu. Trasę zakończą w Warszawie.

Reklama