Rzeszów - Niedziela, 20.04.2025
Reklama

Zamknięty fragment ścieżki pieszo-rowerowej przy rzeszowskiej plaży

Dodano: /

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl

RZESZÓW. Do końca kwietnia zamknięty będzie ponad 150 metrowy odcinek ścieżki pieszo-rowerowej przy plaży miejskiej. Tymczasowe przejście poprowadzono przez teren plaży.

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Rzeszowie buduje przyłącze cieplne do budynków wielorodzinnych przy ul. Kwiatkowskiego. W związku z tym, w sąsiedztwie plaży miejskiej i ścieżki pieszo-rowerowej występują utrudnienia.

Prace zostały podzielone na dwa etapy. Pierwszy zakończył się 4 kwietnia. Drugi etap rozpoczął się 7 kwietnia i potrwa do 30 kwietnia. Na ten moment ruch pieszy odbywa się tymczasowym przejściem przez teren plaży. Jak zaznacza MPEC, ścieżka ta nie jest przeznaczona dla ruchu rowerowego.

źródło: MPEC Rzeszów

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Karnawałowy Bal Charytatywny na rzecz podopiecznych TITUM

RZESZÓW. 23 lutego 2019 roku w hotelu Blue Diamond w Nowej Wsi obędzie się Karnawałowy Bal Charytatywny organizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Wspomagania Rozwoju Dzieci i Młodzieży TITUM.

Rzeszów

Alarm bombowy w Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie. Ewakuowano ok. 500 osób

RZESZÓW. Policja rozpoczyna sprawdzanie ok. 300 pomieszczeń.

Rzeszów

Odrzucono pomysł radnych PiS odnośnie rozbudowy sześciu skrzyżowań w Rzeszowie

RZESZÓW. Punkt po głosowaniu został usunięty z planu obrad radnych.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska pomoże, w jednej ze szkół średnich, w tworzeniu klas z branży lotniczej

RZESZÓW. Umowę podpisali prof. Tadeusz Markowski, rektor Politechniki Rzeszowskiej i Adam Krzysztoń, starosta powiatu łańcuckiego.

Rzeszów

UR o petycji w sprawie eksperymentów na zwierzętach: „ma niewiele wspólnego z rzeczywistością”

RZESZÓW. Zwierzęta, na których przeprowadzane będą eksperymenty nie mogą odczuwać stresu.

Rzeszów

Waldemar Szumny trzecim wiceprzewodniczącym Rady Miasta Rzeszowa

RZESZÓW. Podczas IV sesji Rady Miasta zdecydowała się na wybór trzeciego wiceprzewodniczącego rady. Został nim radny Prawa i Sprawiedliwości, Waldemar Szumny.

Reklama