Rzeszów - Wtorek, 22.04.2025
Reklama

Zaginęła 48-letnia mieszkanka Racławówki. Policja prosi o pomoc

Dodano:

Na zdj. Zaginiona Dorota Majkut / fot. KMP Rzeszów
Na zdj. Zaginiona Dorota Majkut / fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. ​Policjanci z Wydziału Kryminalnego KMP w Rzeszowie poszukują zaginionej Doroty Majkut, 48-letniej mieszkanki Racławówki.

Kobieta dzisiaj pomiędzy godz. 9:00 a 11:00 wyjechała z domu bordową Mazdą o numerze rejestracyjnym RZE 70468. Od tego czasu nie wróciła ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. Jej telefon jest wyłączony.

Policja opublikowała ryspopis zaginionej. To kobieta o szczupłej budowie ciała, jasnych, prostych, krótkich włosach i brązowych oczach. Jej wzrost to 172 cm. 48-latka ubrana była w długi czarny płaszcz i czarne kozaki, miała przy sobie torebkę w kolorze morskim.

Osoby, które wiedza gdzie przebywa kobieta, proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie ul. Jagiellońska 13, tel. 47 82 132 24 albo dyżurnym komendy tel. 47 821 3310 lub 112.
 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wiemy, kto przebuduje stadion na osiedlu Przybyszówka

RZESZÓW. Zarząd Zieleni Miejskiej w Rzeszowie wybrał firmę, która zajmie się przebudową boiska przy ul. Stadionowej na osiedlu Przybyszówka. Powstaną tam m.in. zadaszone trybuny oraz piłkochwyty.

Rzeszów

Jarmark Wielkanocny w nowej lokalizacji [PROGRAM]

RZESZÓW. Nie na rzeszowskim Rynku, a na terenie przy fontannie multimedialnej odbędzie tegoroczny Jarmark Wielkanocny. Zobaczcie, jak prezentuje się niezwykle bogaty program wydarzenia.

Rzeszów

1 kwietnia startuje sezon ogródkowy na rzeszowskim Rynku. Ostatnie przygotowania [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. We wtorek, 1 kwietnia rozpocznie się sezon ogródkowy na rzeszowskim Rynku. Ogródki pozostaną tam do końca października.

Rzeszów

W centrum Rzeszowa powstała łąka krokusowa [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. W samym centrum Rzeszowa powstał krokusowy dywan utworzony z tysięcy kwiatów. Projekt powstała w ramach programu „Zielony Fundusz dla Rzeszowa”.

Rzeszów

Rzeszów walczy o tytuł Europejskiego Miasta Sportu. Powstała specjalna strona internetowa

RZESZÓW. Urząd Miasta Rzeszowa uruchomił specjalną stronę internetową dedykowaną wszelkim informacjom związanym z przygotowaniami do walki o tytuł Europejskiego Miasta Sportu.

Rzeszów

Zmiany organizacyjne w Rzeszowskich Piwnicach. Nowa, krótsza trasa

RZESZÓW. W związku z trwającymi pracami w północno-zachodniej części Rynku, od piątku 28 marca w Rzeszowskich Piwnicach wprowadzone zostaną zmiany organizacyjne. Zwiedzający będą korzystali z nowej, skróconej trasy.

Rzeszów

"Operacja Czysty Wisłok". Wielkie sprzątanie rzeszowskich terenów nadrzecznych

RZESZÓW. Kilka rzeszowskich organizacji pozarządowych połączy siły, aby posprzątać brzegi Wisłoka, Strugu i Żwirowni. Akcja pod hasłem "Operacja Czysty Wisłok", odbędzie się w najbliższą sobotę, 29 marca 2025 r. Będzie prowadzona od...

Rzeszów

Kolejne spotkanie Prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek kontynuuje spotkania z mieszkańcami z cyklu "Rzeszów To My". Najbliższe odbędzie się z mieszkańcami dwóch osiedli.

Reklama