Rzeszów - Środa, 23.04.2025
Reklama

Zaginęła 48-letnia mieszkanka Racławówki. Policja prosi o pomoc

Dodano:

Na zdj. Zaginiona Dorota Majkut / fot. KMP Rzeszów
Na zdj. Zaginiona Dorota Majkut / fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. ​Policjanci z Wydziału Kryminalnego KMP w Rzeszowie poszukują zaginionej Doroty Majkut, 48-letniej mieszkanki Racławówki.

Kobieta dzisiaj pomiędzy godz. 9:00 a 11:00 wyjechała z domu bordową Mazdą o numerze rejestracyjnym RZE 70468. Od tego czasu nie wróciła ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. Jej telefon jest wyłączony.

Policja opublikowała ryspopis zaginionej. To kobieta o szczupłej budowie ciała, jasnych, prostych, krótkich włosach i brązowych oczach. Jej wzrost to 172 cm. 48-latka ubrana była w długi czarny płaszcz i czarne kozaki, miała przy sobie torebkę w kolorze morskim.

Osoby, które wiedza gdzie przebywa kobieta, proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie ul. Jagiellońska 13, tel. 47 82 132 24 albo dyżurnym komendy tel. 47 821 3310 lub 112.
 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

7,6 mln zł za rozbudowę budynku AL Politechniki Rzeszowskiej

RZESZÓW. Politechnika Rzeszowska planuje rozbudowę budynku AL. Roboty budowlane miałyby się rozpocząć najpóźniej w marcu, a na samą inwestycje zamierzają przeznaczyć 7,6 mln zł.

Rzeszów

Rozpoczął się cykl spotkań traktujących o Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej

RZESZÓW. O Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej rozmawiano w Urzędzie Marszałkowskim.

Rzeszów

Protest w Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie. Pracownicy są niezadowoleni z płac

RZESZÓW. Pracownicy manifestują swoje niezadowolenie z niskich płac nosząc żółte wstążki na znak ogólnopolskiego protestu.

Rzeszów

21 stycznia rozpoczną się konsultacje w sprawie zmiany granic Rzeszowa

RZESZÓW. Decyzje o zmianie granic zapadną do końca lipca.

Rzeszów

W sobotę uruchomią syreny alarmowe

RZESZÓW. Syreny zabrzmią 19 stycznia o godzinie 12.00.

Rzeszów

Poszukiwania 25-latka zakończone. Mężczyzna skontaktował się z rodziną

RZESZÓW. O poszukiwaniach 25-latka informowaliśmy w środę. 

Rzeszów

Podpisano umowę na odbiór śmieci w 2019 roku. Decyzja zapadła bez konsultacji z prezydentem

RZESZÓW. „Dyrektor MPGK podpisał umowę nie konsultując się z prezydentem” – informuje Maciej Chłodnicki, rzecznik prasowy prezydenta Rzeszowa.

Rzeszów

Zmiany na WSPiA. Pojawili się m.in. nowi prodziekani

RZESZÓW. Na uczelni pojawią się nowi Dziekani-Dyrektorzy Kolegiów Dydaktycznych ich zastępcy oraz pełnomocnicy Rektora.

Reklama