Rzeszów - Środa, 30.04.2025
Reklama

WSIiZ gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Dodano:

RZESZÓW. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie po raz kolejny zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Uczelnia w serwisie Allegro udostępniła kilkanaście aukcji. Do wylicytowania są m.in. spotkanie przy kawie z dr hab. inż. Tadeuszem Pomiankiem, Prezydentem WSIiZ, kurs języka chińskiego, kurs gry w tenisa, bilet na konferencję InternetBeta 2024, szkolenie e-learningowe z zakresu cyberbezpieczeństwa czy loża VIP na spotkanie z Robertem Makłowiczem oraz prof. Waldemarem Łazugą w ramach cyklu „Wielkie Pytania w Nauce”.

Wszystkie aukcje WSIiZ zostały udostępnione na oficjalnej stronie internetowej uczelni.

Wystawione spotkania i przedmioty można licytować do 9 lutego 2024 roku do godziny 23.30. Cały dochód ze wszystkich aukcji zostanie przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy., która w tym roku zbiera pieniądze na zakup sprzętu dla polskich szpitali do diagnozowania i walki z chorobami płuc.
Reklama
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie od 2015 roku aktywnie włącza się w finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W poprzednich latach na rzecz WOŚPu Uczelnia przekazała m.in.: plakaty dr Patrycji Longawy, kolację oraz zaproszenie VIP dla dwóch osób na spotkanie z cyklu „Wielkie pytania w nauce”, w którym wzięli udział prof. Jerzy Bralczyk i prof. Jan Miodek, pakiet książek ks. prof. Michała Hellera z dedykacją Autora, prace prof. Wiktora Zina, vouchery na widokowy lot szybowcem, możliwość nagrania trailera wideo w studiu telewizyjnym WSIiZ oraz spotkanie ze specjalistami z zakresu zakładania firm oraz startupów technologicznych.


 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Lufthansa wraca do Jasionki. W przyszłym roku polecimy do Monachium

RZESZÓW/JASIONKA. Od kwietnia 2023 roku samoloty Lufthansy ponownie zaczną latać na trasie z i do Rzeszowa.

Rzeszów

Wigilia Miejska na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. Oprócz symbolicznego dzielenia się opłatkiem oraz wigilijnego poczęstunku, na mieszkańców Rzeszowa czeka również wiele atrakcji w Miasteczku Świątecznym.
 

Rzeszów

Przechodziła w niedozwolonym miejscu, potrącił ją samochód

​SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI. Do zdarzenia doszło dziś rano w Sokołowie Małopolskim. Potrącona 56-latka z obrażeniami trafiła do szpitala.

Rzeszów

Wracają kursy autobusów MPK pod wiaduktem na ul. Batorego

RZESZÓW. Od najbliższego poniedziałku, 19 grudnia 2022 r. autobusy komunikacji miejskiej znów pojadą ulicą Batorego, pod wiaduktem kolejowym. Chodzi o linie nr 9, 12, 29, 59 oraz N1. Nie zostanie przywrócona linia...

Rzeszów

Jarmark Bożonarodzeniowy w Plazie

RZESZÓW. Jarmark rozpocznie się 17 grudnia i potrwa aż do 23 grudnia. 

Rzeszów

Nowy rzeszowski basen oficjalnie otwarty

RZESZÓW. W poniedziałek odbyło się oficjalne otwarcie nowego rzeszowskiego basenu, który powstał przy ul. Matuszczaka

Rzeszów

Ścieżka biegowa na rzeszowskich Bulwarach gotowa

RZESZÓW. Zakończono prace przy budowie nowego odcinka profesjonalnej ścieżki biegowej na Bulwarach nad Wisłokiem. Koszt tej inwestycji to nieco ponad 1,2 mln zł.

Rzeszów

Świąteczny Konwój Radia ZET w Rzeszowie

RZESZÓW. W związku z wizytą Konwoju w czwartek część ul. Słowackiego w centrum Rzeszowa będzie wyłączona z ruchu.

Reklama