Rzeszów - Wtorek, 29.04.2025
Reklama

W weekend zmiana czasu. Jak pojadą linie nocne?

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W związku ze zmianą czasu, zmianie ulegną godziny jazdy dwóch nocnych linii autobusów miejskich.
 
W nocy z 29 na 30 października 2022 r. przechodzimy z czasu letniego na czas zimowy. Wskazówki zegarów przesuniemy z godz. 3.00 na 2.00.

Linie nocne N1 i N2 pojadą wg zmienionych rozkładów jazdy:
  • Linia N1 – przyjedzie na przystanek Pl. Wolności 04 o godz. 2:55 czasu letniego gdzie zakończy kurs, odjazd z przystanku Pl. Wolności 04 nastąpi o godz. 2:00 czasu zimowego w kierunku ulicy Łukasiewicza.
  • Linia N2 – przyjedzie na przystanek Pl. Wolności 01 o godz. 2:57 czasu letniego gdzie zakończy kurs, odjazd z przystanku Pl. Wolności 04 nastąpi o godz. 2:00 czasu zimowego w kierunku ulicy Bł. Karoliny.
 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kolejny etap modernizacji budynku OSP Biała

RZESZÓW. Miasto ogłosiło przetarg na wybór firmy, która dokończy modernizację budynku Ochotniczej Straży Pożarnej na osiedlu Biała. Oferty przyjmowane są do 1 sierpnia.

Rzeszów

Zderzenie szynobusu z kosiarką w Rzeszowie

RZESZÓW. Do nietypowego zdarzenia doszło dziś rano na ulicy Architektów w Rzeszowie. W szynobus relacji Jasło-Rzeszów, wjechała kosiarka samojezdna. Na szczęście nikt nie został ranny.

Rzeszów

Zderzenie trzech samochodów na ul. Budziwojskiej w Rzeszowie

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności sobotniego wypadku na ul. Budziwojskiej. Zderzyły się tam trzy samochody. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Rzeszów

W sobotę "Marsz Równości" w Rzeszowie. Będą utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. W sobotę, 15 lipca ulicami Rzeszowa przejdzie IV Marsz Równości pod hasłem "Idziemy po równość i pokój". W związku z przemarszem uczestników, całkowicie zamknięte dla ruchu zostaną fragmenty ulic

Rzeszów

Nowa hala sportowa I LO już zadaszona. Prace idą zgodnie z harmonogramem [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Inwestycja warta prawie 12 milinów złotych ma być gotowa w czerwcu 2024 roku.

Rzeszów

Marma 32. Rajd Rzeszowski już za miesiąc

RZESZÓW. Zawodnicy będą mieli do pokonania 11 odcinków specjalnych o łącznej długości ponad 150 km. 

Rzeszów

Street Food Festival. W lipcu foodtrucki zaparkują w Galerii Nowy Świat

RZESZÓW. Przez trzy dni będziecie mogli posmakować kuchni z różnych stron świata.

Reklama