Rzeszów - Wtorek, 22.04.2025
Reklama

W piątek ostatni przejazd Rzeszowskiej Masy Krytycznej w tym roku

Dodano:

Zdjęcie z profilu facebookowego Rzeszowskiej Masy Krytycznej
Zdjęcie z profilu facebookowego Rzeszowskiej Masy Krytycznej
RZESZÓW. W najbliższy piątek, 29 października odbędzie się ostatni w tym roku przejazd rowerowy w ramach Rzeszowskiej Masy Krytycznej. Przejazd rowerzystów ma ruszyć o 18 z rzeszowskiego Rynku i potrwać około dwie i pół godziny (zbiórka na pół godziny wcześniej).

Październikowa Masa Krytyczna odbędzie się pod hasłem „#OświećSię”. Ze względu na to, że coraz wcześniej zapada zmrok, organizatorzy chcą zaapelować tym przejazdem do wszystkich rowerzystów, by nie zapominali o włączaniu światełek i używaniu odblasków przy swoich rowerach. Wydarzenie organizowane jest we współpracy z pubem „Underground”. Jest to ostatni przejazd Rzeszowskiej Masy Krytycznej w roku 2021.

Trasa przejazdu będzie przebiegać przez ulice: Matejki – Sokoła – Sobieskiego – Targową – Batorego – Grottgera – Piłsudskiego – Marszałkowską – Lubelską – Maczka – Ciepłowniczą – Rzecha – Lubelską – Staromiejską – Warszawską – Konopnickiej – Reymonta – Wyspiańskiego – Wita Stwosza – Langiewicza – Chrzanowskiej – Dąbrowskiego – Plac Śreniawitów – Szopena – Aleję Lubomirskich – 3-go Maja – Kościuszki.
Reklama
Jak informują organizatorzy, przejazd odbędzie się w pełnym reżimie sanitarnym. Uczestnicy powinni na starcie i mecie zakrywać usta i nos maseczką. Podczas postojów należy zachowywać co najmniej 1,5 m odległości od kolejnej osoby. W przejeździe będzie mogło wziąć udział maksymalnie 150 osób (nie wliczając w pełni zaszczepionych przeciwko COVID-19).

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

7 kwietnia 12. PKO Półmaraton Rzeszowski. ZTM informuje o objazdach

RZESZÓW. Objazdy dotycza linii nr: 2, 11, 26, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 31, 34, 37 oraz 58.

Rzeszów

Konflikt na linii Stal - Resovia? Chodzi o terminy spotkań na Stadionie Miejskim

RZESZÓW. Cała sprawa miała swój początek po zakończeniu spotkania 26. kolejki II ligi.

Rzeszów

Na Politechnice Rzeszowskiej odbędzie się pokaz szkolenia spadochronowego

RZESZÓW. Spotkanie odbędzie się 10 kwietnia o godz. 10:00.

Rzeszów

Poseł Buczak o zabudowie terenów nad zalewem: „Zwróciłem się do NIK-u o przeprowadzenie kontroli”

RZESZÓW. Poseł Wojciech Buczak skierował pismo do Najwyższej Izby Kontroli.

Rzeszów

PRIMA APRILIS! Póki co władze miasta nie zamierzają przenieść Ratusza

1 kwietnia informowaliśmy, że władze miasta chcą przenieść Ratusz na al. Piłsudskiego.  To był oczywiście żart prima-aprilisowy.

Rzeszów

1 kwietnia zmieniają się rozkłady trzech linii MPK. Ponadto startuje nowa linia na Zalesiu

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego wprowadza kolejne zmiany w rozkładzie.

Rzeszów

Akty oskarżenia dla trzech osób związanych z Podkarpackim Związkiem Piłki Nożnej

RZESZÓW. Akt oskarżenia przedstawiono Kazimierzowi G, Markowi H. i Zenonowi K.

Reklama