Rzeszów - Piątek, 07.02.2025
Reklama

W marcu rusza rekrutacja do rzeszowskich przedszkoli i szkół

Dodano: /

Na zdj. Szkoła Podstawowa Nr 37 im. Tadeusza Ferenca w Rzeszowie - fot. ViC / RESinet.pl
Na zdj. Szkoła Podstawowa Nr 37 im. Tadeusza Ferenca w Rzeszowie - fot. ViC / RESinet.pl

RZESZÓW. Niebawem ruszy rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych oraz klas pierwszych szkół podstawowych. Dotyczy ona roku szkolnego 2025/2026. Poniżej harmonogram postępowania rekrutacyjnego i uzupełniającego, które zostanie ogłoszone, kiedy po rekrutacji właściwej zostaną wolne miejsca.

Dla przedszkoli

Od 3 do 14 marca 2025 r. (termin uzupełniający od 12 do 23 maja 2025 r.) - złożenie wniosku o przyjęcie do przedszkola/oddziału przedszkolnego wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

Od 3 do 19 marca 2025 r. (termin uzupełniający od 12 do 26 maja 2025 r.) - weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do przedszkola/oddziału przedszkolnego i dokumentów potwierdzających spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

28 marca 2025 r. (termin uzupełniający 30 maja 2025 r.) - podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych.

Od 28 marca do 3 kwietnia 2025 r. (termin uzupełniający od 30 maja do 4 czerwca 2025 r.) - potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia do przedszkola/oddziału przedszkolnego.

7 kwietnia 2025 r. (termin uzupełniający 6 czerwca 2025 r.) - podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych.

Reklama

Dla szkół podstawowych

Od 3 do 14 marca 2025 r. (termin uzupełniający od 28 kwietnia do 9 maja 2025 r.) - złożenie wniosku o przyjęcie do kl. I szkoły podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

Od 3 do 19 marca 2025 r. (termin uzupełniający od 28 kwietnia do 13 maja 2025 r.) - weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do kl. I szkoły podstawowej i dokumentów potwierdzających spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

31 marca 2025 r. (termin uzupełniający 26 maja 2025 r.) - podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych.

Od 31 marca do 04 kwietnia 2025 r. (termin uzupełniający od 26 do 30 maja 2025 r.) - potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia do kl. I szkoły podstawowej.

9 kwietnia 2025 r. (termin uzupełniający 3 czerwca 2025 r.) podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rośnie nowy most w Rzeszowie. Zakończono ważne prace [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Trzy dni trwały prace przy instalacji belek w przęsłach nowego mostu Załęskiego. Do ich montażu wykorzystany został specjalny dźwig.

Rzeszów

Przy ul. Sikorskiego powstaje nowy LIDL [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Trwa budowa nowego marketu sieci LIDL w Rzeszowie. Otwarcie jeszcze w tym roku.

Rzeszów

Wystartowały loty z Jasionki do Mediolanu. Od września trzy rejsy do Rzymu

RZESZÓW/JASIONKA. Wizz Air uruchomił nowe połącznie z Jasionki. Od wczoraj różowo-fioletowe samoloty latają do Mediolanu. Jest to drugi włoski kierunek z podrzeszowskiego lotniska.

Rzeszów

Nowe inwestycje na lotnisku w Jasionce. Ruszył przetarg

RZESZÓW/JASIONKA. Ogłoszono przetarg na pierwszą z dwóch strategicznych inwestycji o przeznaczeniu cywilno-wojskowym, czyli budowę drugiego etapu równoległej drogi kołowania oraz pierwszy etap przebudowy drogi startowej w porcie lotniczym Rzeszów-Jasionka. Prace mają być...

Rzeszów

Kolizja w Głogowie Małopolskim. Sprawca miał 2 promile i zakaz prowadzenia pojazdów

GŁOGÓW MAŁOPOLSKI. 39-letni motocyklista doprowadził do kolizji i uciekł z miejsca zdarzenia. Jak się później okazało, był pod wpływem alkoholu, nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi i miał zakaz prowadzenia pojazdów....

Rzeszów

Fotorelacja z otwarcia przebudowanej ul. Grunwaldzkiej

W niedzielę, 8 września odbyło się oficjalne otwarcie przebudowanej ulicy Grunwaldzkiej. Z tej okazji miasto przygotowało szereg atrakcji dla mieszkańców. Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia.

Rzeszów

Trwa przebudowa chodników w centrum Rzeszowa

RZESZÓW. Trwają prace związane z przebudową chodnika przy ul. Matejki i Słowackiego. Inwestycję realizuje firma OBO Polska, odpowiedzialna za remont ul. Grunwaldzkiej.

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami trzech osiedli

RZESZÓW. Po wakacyjnej przerwie, wracają spotkania Prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami miasta w ramach cyklu #RzeszówToMy. Podczas spotkań poruszane będą tematy zrealizowanych inwestycji, bieżących sprawy dotyczących osiedli oraz planów na przyszłość.

Reklama