Rzeszów - Wtorek, 22.04.2025
Reklama

Uwaga kierowcy! W czwartek utrudnienia w ruchu na moście Narutowicza

Dodano:

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W związku z pracami przy budowie kładki rowerowej na moście Narutowicza, w czwartek (13 maja) wystąpią tam utrudnienia w ruchu.

"Utrudnienia będą polegały na czasowym wyłączeniu z ruchu jednego pasa ruchu (z którego korzystają jadący od strony al. Rejtana w kierunku ul. Szopena). Wyłączenie ma związek z montażem wzmocnienia istniejącej konstrukcji ciepłociągu, który biegnie tuż obok mostu. Nad ciepłociągiem powstaje kładka dla rowerów." - informuje Artur Gernand z biura prasowego Urzędu Miasta Rzeszowa.

Utrudnienia potrwają do godz. 12:00.

W ramach poprawy infrastruktury rowerowej, w Rzeszowie trwa budowa trzech kładek rowerowych. Kładki powstają przy mostach: Lwowskim, Narutowicza i Karpackim (zapora). Wartość inwestycji to ponad 11 mln zł. Kładki mają być gotowe latem 2021 roku. Inwestycja jest dofinansowana ze środków unijnych.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Targi Carpathia Fishing - jedyne takie wydarzenie dedykowane wędkarstwu na Podkarpaciu

W dniach 16-17 lutego 2019 roku w G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa po raz pierwszy na Podkarpaciu odbędą się Targi Wędkarskie Carpathia Fishing.

Rzeszów

Tragiczny wypadek na S19. Zginęli kierowcy, 10-letnie dziecko trafiło do szpitala

RZESZÓW. Do wypadku doszło dzisiaj około godz. 10.40 w Stobiernej na trasie S19.

Rzeszów

Od dzisiaj po 22.00 nie kupisz alkoholu na Śródmieściu

RZESZÓW. Z dniem 1 lutego w życie wchodzi uchwała o ograniczeniu sprzedaży alkoholu na os. Śródmieście w Rzeszowie.

Rzeszów

Tereny zielone za Capital Park nie będą zabudowane. Mieszkańcy chcą zieleni, placu zabaw lub przedszkola i żłobka

RZESZÓW. Przewodniczący Rady Miasta Rzeszowa, Andrzej Dec: „Myślę, że ta decyzja jest dobra”.

Rzeszów

1 lutego, od godz. 23.00 utrudnienia na al. Wyzwolenia

RZESZÓW. Trwają pracę związane z remontem wiaduktów kolejowych biegnących nad al. Wyzwolenia. 

Rzeszów

300 gram substancji psychotropowej u 32-latka z Rzeszowa. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności

RZESZÓW. Sprawą 32-letniego mieszkańca Rzeszowa zajmuje się Prokuratura Rejonowa.

Rzeszów

W marcu zmiany w sieci komunikacji miejskiej w Rzeszowie

RZESZÓW. Poznaliśmy propozycje zmian zgłoszone przez Rady Osiedli w sieci komunikacji miejskiej w Rzeszowie.

Reklama