Rzeszów - Wtorek, 29.04.2025
Reklama

Uszkodziła auto przy ul. Lwowskiej i odjechała. Miała ponad 3 promile

Dodano:

fot. Archiwum KWP Rzeszów
fot. Archiwum KWP Rzeszów
RZESZÓW. Do dwóch lat pozbawienia wolności grozi 39-letniej kobiecie, która będąc pod wpływem alkoholu, uszkodziła zaparkowany samochód, a gdy dowiedziała się, że poszkodowany wezwał policję, odjechała z miejsca zdarzenia.

Incydent miał miejsce wczoraj około godz. 17:00 na parkingu przy ul. Lwowskiej. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że kobieta kierująca mazdą, podczas cofania uszkodziła zaparkowany obok samochód.
Poszkodowany uzyskał dane od kobiety, jednak gdy ta dowiedziała się, że zgłosił sprawę na Policję, odjechała z miejsca zdarzenia w kierunku ul. Kustronia. Poszkodowany poinformował funkcjonariuszy, iż kobieta mogła być pod wpływem alkoholu.

Policjantom szybko udało się zlokalizować kobietę. Podczas rozmowy 39-latka potwierdziła, że brała udział w kolizji oraz że wcześniej piła alkohol. Badanie wykazało u niej ponad 3 promila alkoholu.

Kobiecie zatrzymano prawo jazdy. Grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 
Źródło: KWP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zmiany w rozkładzie linii nr 51

RZESZÓW. Zmiany zaczną obowiązywać od 12 sierpnia br.

Rzeszów

Ratusz interweniuje w sprawie cen paliw. Wysłano pismo do operatorów rzeszowskich stacji paliw

RZESZÓW. Miasto chce zmniejszenia cen paliw w mieście. Ratusz uważa, że nie odzwierciedlają one faktycznych cen za baryłkę ropy. 

Rzeszów

Rzeszów coraz bliżej stworzenia systemu kamer „wyłapujących” kierowców przejeżdżających na czerwonym świetle

RZESZÓW. Dostęp do systemu będzie miała Policja, Straż Pożarna oraz Pogotowie Ratunkowe.

Rzeszów

Budowa basenów solankowych zawieszona. Miasto ma problem ze znalezieniem terenu

RZESZÓW. Póki co nie będzie w mieście basenów solankowych.

Rzeszów

Na budynku Uniwersytetu Rzeszowskiego powstaje mURal. Całość zajmie 450 m2

RZESZÓW. Docelowo mURal zajmie całą ścianę budynku A1.

Rzeszów

Loty Marka Kuchcińskiego. Marszałek Władysław Ortyl wydaje oświadczenie

RZESZÓW. Marszałek województwa podkarpackiego odnosi się do lotów rządowym samolotem z marszałkiem Sejmu Markiem Kuchcińskim.

Rzeszów

126 interwencji strażaków na Podkarpaciu. W Rzeszowie było spokojnie

RZESZÓW, PODKARPACIE. W Rzeszowie, jak również w powiecie rzeszowskim obyło się bez jakichkolwiek uszkodzeń.

Rzeszów

Klątwa, czulent i „dmuchawa”, czyli Rzeszów śladami żydowskiej historii. Rusza specjalna trasa turystyczna

RZESZÓW. Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna przygotowała nową, ciekawą propozycję spędzenia czasu w Rzeszowie dla mieszkańców i turystów.

Reklama