Rzeszów - Wtorek, 22.04.2025
Reklama

Uszkodził 17 samochodów na Nowym Mieście. Usłyszał 3 zarzuty

Dodano: /

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. 3 zarzuty usłyszał 33-letni mieszkaniec Rzeszowa, który uszkodził 17 samochodów zaparkowanych na kilku parkingach na osiedlu Nowe Miasto. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Na początku marca rzeszowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu kilkunastu aut stojących na parkingu sklepu meblowego Agata Meble przy al. Powstańców Warszawy.

Skierowani na miejsce zdarzenia funkcjonariusze potwierdzili, że kilkanaście pojazdów ma uszkodzone zderzaki oraz klapy bagażnika. Niektóre miały poobrywane lusterka, inne powyrywane tablice rejestracyjne.

Policyjni technicy przeprowadzili oględziny uszkodzonych pojazdów oraz ślady mogące pomóc w identyfikacji sprawcy uszkodzeń.

Po kilku dniach, policjantom udało się ustalić podejrzanego. To 33 letni mieszkaniec Rzeszowa. Okazało się, że łącznie uszkodził 17 aut zaparkowanych na trzech różnych parkingach na Nowym Mieście. W środę mężczyzna został zatrzymany i przesłuchany. Przyznał się do winy i przeprosił za swoje zachowanie.

33-letni mieszkaniec Rzeszowa usłyszał trzy zarzuty. Wszystkie dotyczyły umyślnego uszkodzenia mienia. Policjanci, na poczet przyszłej kary, zabezpieczyli od niego pieniądze w kwocie 6 tysięcy złotych. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Do trzech razy sztuka? Związek Gmin bliski rozstrzygnięcia przetargu na dostarczenie 15 autobusów

RZESZÓW. Trwa trzeci przetarg na dostawę 15 autobusów dla Związku Gmin „Podkarpacka Komunikacja Samochodowa”

Rzeszów

Tor żużlowy na Stadionie Miejskim zostanie wyremontowany

RZESZÓW. Zgodnie z dokumentacją projektową remont powinien być wykonany w terminie do 15 kwietnia br.

Rzeszów

Lotnisko w Jasionce ponownie przyjmie czartery z chasydzkimi pielgrzymami

RZESZÓW. Zgodnie z żydowskim kalendarzem w tym roku okazja do celebrowania rocznicy śmierci cadyka nadarza się dwukrotnie: 26 lutego oraz 28 marca.

Rzeszów

9 marca wielkie sprzątanie nad Wisłokiem. Po akcji odbędzie się piknik

RZESZÓW. Akcje organizuje Fundacja Rzeszowska oraz Stacja Rzeszów DZIKI.

Rzeszów

Skoczkowie do wody ze Stali Rzeszów wywalczyli 22 medale

RZESZÓW. Zarówno w kategorii kobiet, jak i mężczyzn reprezentanci Stali Rzeszów zdominowali zawody w Poznaniu.

Rzeszów

Zatrzymano mężczyznę, grożącego śmiercią prezydentom miast, w tym Tadeuszowi Ferencowi

RZESZÓW. 5 Marca zatrzymany 28-latek został przesłuchany w prokuraturze i usłyszał zarzuty.

Rzeszów

Na Politechnice Rzeszowskiej otwarto nowy żłobek i przedszkole

RZESZÓW. W budynku J Politechniki Rzeszowskiej uroczyście otwarto nowy żłobek i przedszkole. 

Reklama