Rzeszów - Środa, 23.04.2025
Reklama

Uszkodził 17 samochodów na Nowym Mieście. Usłyszał 3 zarzuty

Dodano: /

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. 3 zarzuty usłyszał 33-letni mieszkaniec Rzeszowa, który uszkodził 17 samochodów zaparkowanych na kilku parkingach na osiedlu Nowe Miasto. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Na początku marca rzeszowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu kilkunastu aut stojących na parkingu sklepu meblowego Agata Meble przy al. Powstańców Warszawy.

Skierowani na miejsce zdarzenia funkcjonariusze potwierdzili, że kilkanaście pojazdów ma uszkodzone zderzaki oraz klapy bagażnika. Niektóre miały poobrywane lusterka, inne powyrywane tablice rejestracyjne.

Policyjni technicy przeprowadzili oględziny uszkodzonych pojazdów oraz ślady mogące pomóc w identyfikacji sprawcy uszkodzeń.

Po kilku dniach, policjantom udało się ustalić podejrzanego. To 33 letni mieszkaniec Rzeszowa. Okazało się, że łącznie uszkodził 17 aut zaparkowanych na trzech różnych parkingach na Nowym Mieście. W środę mężczyzna został zatrzymany i przesłuchany. Przyznał się do winy i przeprosił za swoje zachowanie.

33-letni mieszkaniec Rzeszowa usłyszał trzy zarzuty. Wszystkie dotyczyły umyślnego uszkodzenia mienia. Policjanci, na poczet przyszłej kary, zabezpieczyli od niego pieniądze w kwocie 6 tysięcy złotych. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Jest Koncepcja Programowa S19 na odcinku Rzeszów-Babica. Powstanie pierwszy tunel na Podkarpaciu

RZESZÓW. Przetarg w formule „projektuj-buduj” ma ruszyć w III kwartale br.

Rzeszów

Tereny przy ul. Żywicznej i Borowej pod zabudowę. Radni PiS chcieli zbudować tam aquapark

RZESZÓW. Projekt uchwały dotyczył sprzedaży siedmiu działek w rejonie ul. Borowej i Żywicznej o łącznej powierzchni 3,4 ha.

Rzeszów

O przeznaczeniu niewypłaconych pensji nauczycieli zadecydują dyrektorzy rzeszowskich szkół

RZESZÓW. Czynny udział w strajku nauczycieli bierze 45 z 88 rzeszowskich szkół. 

Rzeszów

Od 29 do 30 kwietnia objazdy dwóch linii komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Utrudnienia potrwają od godz. 20.00 do 04.00.

Rzeszów

Mateusz Masłowski i Dawid Dryja opuszczają szeregi Asseco Resovii Rzeszów

RZESZÓW. Dawid Dryja z Asseco Resovią związany był od 2011 roku. Masłowski z Resovią związany był od początku swojej przygody z siatkówką.

Rzeszów

Co dalej z przyszłym deptakiem przy ul. Mickiewicza? Remont ul. Grunwaldzkiej jeszcze w tym roku

RZESZÓW. Sprawę komplikuje konserwator zabytków, co z kolei do przebudowy przybliża ul. Grunwaldzką.

Rzeszów

Radni PiS chcą całorocznej wypożyczalni rowerów miejskich

RZESZÓW. Radni proponują m.in. zintegrowanie jej z kartą miejską oraz całorocznego funkcjonowania.

Rzeszów

250 tys. zł za wykonanie przejścia dla pieszych w rejonie C.H. Nowy Świat

RZESZÓW. Aktualnie na ul. Krakowskiej znajduje się oznakowane przejście dla pieszych.

Reklama