Rzeszów - Środa, 30.04.2025
Reklama

Uszkodził 17 samochodów na Nowym Mieście. Usłyszał 3 zarzuty

Dodano: /

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. 3 zarzuty usłyszał 33-letni mieszkaniec Rzeszowa, który uszkodził 17 samochodów zaparkowanych na kilku parkingach na osiedlu Nowe Miasto. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Na początku marca rzeszowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu kilkunastu aut stojących na parkingu sklepu meblowego Agata Meble przy al. Powstańców Warszawy.

Skierowani na miejsce zdarzenia funkcjonariusze potwierdzili, że kilkanaście pojazdów ma uszkodzone zderzaki oraz klapy bagażnika. Niektóre miały poobrywane lusterka, inne powyrywane tablice rejestracyjne.

Policyjni technicy przeprowadzili oględziny uszkodzonych pojazdów oraz ślady mogące pomóc w identyfikacji sprawcy uszkodzeń.

Po kilku dniach, policjantom udało się ustalić podejrzanego. To 33 letni mieszkaniec Rzeszowa. Okazało się, że łącznie uszkodził 17 aut zaparkowanych na trzech różnych parkingach na Nowym Mieście. W środę mężczyzna został zatrzymany i przesłuchany. Przyznał się do winy i przeprosił za swoje zachowanie.

33-letni mieszkaniec Rzeszowa usłyszał trzy zarzuty. Wszystkie dotyczyły umyślnego uszkodzenia mienia. Policjanci, na poczet przyszłej kary, zabezpieczyli od niego pieniądze w kwocie 6 tysięcy złotych. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Policjanci zatrzymali osoby odpowiedzialne za atak ostrym narzędziem na ul. Jagiellońskiej

RZESZÓW. Policjanci zatrzymali mężczyzn podejrzewanych o usiłowanie zabójstwa.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska i WSIiZ zajmą się wdrażaniem systemów teleinformatycznych i e-usług

RZESZÓW. Porozumienie określa warunki współpracy pomiędzy stronami  w zakresie  wdrażania systemów teleinformatycznych i e-usług.

Rzeszów

Nocny wypadek na ul. Dąbrowskiego. Trzy osoby ranne, sprawca uciekł

Stan jednej z poszkodowanych osób jest poważny.

Rzeszów

18-latek sprzedawał rzeczy, których nie miał. Od 35 osób wyłudził łącznie 33 tys. zł

RZESZÓW.  Za popełnienie zarzucanego czynu mężczyźnie grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Rzeszów

13 października obchodzimy XIX Dzień Papieski. Plan obchodów w Rzeszowie

RZESZÓW. W najbliższą niedzielę, 13 października, będziemy obchodzić XIX Dzień Papieski. 

Rzeszów

Przy ul. Jagiellońskiej zraniono dwie osoby nożem. Jedna z nich jest w ciężkim stanie

RZESZÓW. Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem o godz. 20.40 na ul. Jagiellońskiej.

Rzeszów

Kongres 590. List intencyjny ws. drugiej linii technologicznej w rzeszowskiej spalarni śmieci

RZESZÓW. Planowany projekt zwiększy wydajność rzeszowskiej spalarni ze 100 tys. do 180 tys. ton rocznie.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie najnowocześniejsza w Europie baza obsługi technicznej samolotów

RZESZÓW. Od 2022 roku w bazie będą serwisowane samoloty wąsko i szerokokadłubowe z całego świata.

Reklama