Rzeszów - Czwartek, 17.04.2025
Reklama

Trzy osoby podtrute tlenkiem węgla w Świlczy

Dodano:

fot. OSP Świlcza
fot. OSP Świlcza
RZESZÓW. Kobieta wraz z dwójką dzieci podtruły się tlenkiem węgla. Na szczęście nie doszło do tragedii.

Do zdarzenia doszło w niedzielę późnym popołudniem. OSP w Świlczy otrzymała informację o omdleniu dorosłej osoby w łazience, w której znajduje się piecyk gazowy. Do zdarzenia wyjechał zastęp czterech strażaków.

W domu na terenie Świlczy strażacy zastali matkę z dwójką dzieci, które także źle się poczuły. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia i policję, a domownicy wyszli na zewnątrz.

Strażacy zbadali pomieszczenia miernikiem wielogazowym, który wskazał stężenie czadu ponad 300 ppm. Cały dom został przewietrzony i ponownie sprawdzony pod kątem obecności tlenku węgla. W międzyczasie na miejsce dojechał Zespół Ratownictwa Medycznego, który zabrał dwójkę dzieci i ich matkę do szpitala.

 
Źródło: OSP Świlcza
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

ZOBACZ. Na os. Pobitno powstaje jeden z największych parków kieszonkowych

RZESZÓW. Urządzenia do ćwiczeń dla dzieci, scena plenerowa i plac zabaw – to część elementów, które pojawią się w jednym z największych tegorocznych parków kieszonkowych w Rzeszowie.

Rzeszów

Dodatkowe połączenie z Jasionki do stolicy Włoch

RZESZÓW/JASIONKA. Od 29 października samoloty Wizz Air latają trzy razy w tygodniu z podrzeszowskiej Jasionki do Rzymu.

Rzeszów

Kwesta albertyńska na rzeszowskich cmentarzach

RZESZÓW. W dniach 1 i 2 listopada odbędzie się coroczna kwesta Rzeszowskiego Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta w Rzeszowie. Środki zebrane do puszek przekazane zostaną na realizowane przez organizację działania wspierające...

Rzeszów

Włamanie do baru w centrum Rzeszowa. Złodziej zatrzymany na gorącym uczynku

RZESZÓW. Podejrzany 24-latek przyznał się do winy i poddał się dobrowolnej karze.

Rzeszów

Nowa siedziba Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 1 w Rzeszowie oraz PCPR

RZESZÓW. Poradnia Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 1 w Rzeszowie oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie funkcjonują już w nowym miejscu.

Rzeszów

Przyjechał do przychodni na podwójnym gazie. Miał ponad 2 promile i był agresywny

RZESZÓW. 33-letni mieszkaniec Rzeszowa za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Rzeszów

Wiemy, kto i za ile ozdobi świątecznie Rzeszów w tym sezonie

RZESZÓW. Nieco ponad 1,1 mln zł będzie kosztować świąteczne udekorowanie Rzeszowa. Ratusz wybrał już wykonawcę. Miasto rozbłyśnie świątecznie już 6 grudnia.

Rzeszów

Poranne kolizje na al. Sikorskiego w Rzeszowie

RZESZÓW. Do dwóch kolizji doszło dzisiaj rano na al. Sikorskiego. Zdarzenia spowodowały spore utrudnienia w ruchu. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Reklama