Rzeszów - Środa, 30.04.2025
Reklama

Świąteczne miasteczko już w grudniu na rzeszowskim rynku

Dodano:

fot. Estrada Rzeszowska
fot. Estrada Rzeszowska
RZESZÓW. ​Trwają przygotowania do otwarcia świątecznego miasteczka, które stanie na rzeszowskim rynku już 4 grudnia. Poszukiwani są wystawcy.
 
W tym roku gości będą witały dwie świąteczne bramy wejściowe – jedna od strony Ratusza, druga od ulicy Mickiewicza. Nie zabraknie również wyjątkowych dekoracji świetlnych oraz oczywiście stoisk ze świątecznymi ozdobami i innymi produktami od regionalnych dostawców.
 
Na odwiedzających miasteczko będą czekały liczne atrakcje. Już dzień po jego otwarciu, 5 grudnia, rynek odwiedzi św. Mikołaj ze swoją barwną paradą, połączoną z wręczaniem prezentów. Inne atrakcje miasteczka to m.in. warsztaty artystyczne dla rodzin, kino plenerowe, młyńskie koło, karuzela i zimowy obiekt sportowy dla najmłodszych.
 
Do 15 listopada miasto poszukuje wystawców z regionu, którzy będą oferowali swoje produkty odwiedzającym miasteczko.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Poranny wypadek na ul. Okulickiego. 1 osoba ranna

RZESZÓW. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

Niewybuchy z czasów II wojny światowej odnalezione w Jasionce

RZESZÓW. Podczas prac ziemnych w Jasionce, odnaleziono pociski z czasów II wojny światowej. Niewybuchy zostały zabezpieczone i wywiezione przez saperów do miejsca neutralizacji.

Rzeszów

E-hulajnogi Lime wracają na ulice Rzeszowa

RZESZÓW. Dla użytkowników przygotowano specjalną promocję na drugi przejazd.

Rzeszów

W Rzeszowie ma powstać nowa klasa sportowa o profilu "Sporty wodne"

RZESZÓW. Jej uczniowie trenowaliby skoki do wody i pływanie. Warunek powstania takiej klasy jest jeden: zainteresowanie dzieci i rodziców.

Rzeszów

Wielkanocny jarmark na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. W programie m.in. występy polskich i ukraińskich artystów, poczęstunek, warsztaty tematyczne i zagroda z żywymi królikami.

Rzeszów

W Rzeszowie przybędzie 500 nowych drzew

RZESZÓW. Nowe drzewa pojawią się w m.in. w Parku Papieskim, na terenach rekeracyjnych przy ul. Staszica i Kustronia oraz w sąsiedztwie przyszłego placu zabaw na os. Miłocin Św. Huberta.

Rzeszów

Zderzenie ciężarówki z osobówką na al. 9 Dywizji Piechoty

RZESZÓW. Dziś rano, na ul. 9 Dywizji Piechoty doszło do zderzenia ciężarowego volvo z seatem. 30-letnia kierująca samochodem osobowym trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami kolejnych dwóch osiedli

RZESZÓW. W przyszłym tygodniu odbędzie się spotkanie prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami dwóch osiedli: Staromieście i 1000-lecia.

Reklama