Rzeszów - Wtorek, 22.04.2025
Reklama

Ryanair ogłosił letni rozkład lotów z Jasionki. 9 tras, w tym 1 nowość

Dodano: /

fot. Pixabay
fot. Pixabay

RZESZÓW/JASIONKA. 9 tras, w tym nowość – Malta i więcej lotów do popularnych europejskich destynacji: Londynu, Mediolanu i Zadaru – Ryanair ogłosił letni rozkład lotów z Jasionki.

7 lutego 2025 r. w terminalu pasażerskim portu lotniczego Rzeszów-Jasionka, odbyła się konferencja prasowa, podczas której największy przewoźnik z podrzeszowskiego lotniska przedstawił swoją ofertę na najbliższy sezon letni.

„Z ogromną radością ogłaszamy rekordowy letni rozkład lotów z Rzeszowa, w którym znalazła się fantastyczna nowość – słoneczna Malta. To kierunek, który z roku na rok zyskuje na popularności wśród polskich podróżnych, oferując malownicze plaże, lazurowe wody i niezwykłą atmosferę śródziemnomorskiej wyspy. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka wykazuje ogromny potencjał, a my jesteśmy dumni, że możemy wspierać jego rozwój, oferując jeszcze więcej tras i możliwości podróży dla mieszkańców regionu. Aby uczcić ogłoszenie naszego letniego rozkładu, Ryanair uruchamia specjalną promocję na bilety już od 224 PLN, dostępną wyłącznie na stronie ryanair.com przez kolejne trzy dni – poinformowała Alicja Wójcik-Gołębiowska, Country Manager Ryanair na region CEE & Baltics:

Jak zapowiedział irlandzki przewoźnik, w nadchodzącym sezonie mieszkańcy Podkarpacia zyskają jeszcze więcej możliwość podróżowania zarówno do popularnych wakacyjnych kurortów, jak i metropolii. Ryanair zwiększy liczbę lotów na popularnych trasach takich jak Londyn, Mediolan czy Zadar.

Adam Hamryszczak, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów:

Reklama

„Ryanair od kilku lat jest niekwestionowanym liderem w obsłudze pasażerów na naszym lotnisku. Zresztą wystarczy spojrzeć na TOP10 kierunków z Rzeszowa, gdzie aż pięć z nich obsługuje właśnie irlandzka linia, z którą prowadzimy rozmowy z sprawie dalszego rozwoju. W poprzednim roku hitem w naszym rozkładzie lotów była nowość Ryanaira, hiszpańskie Alicante. Obecnie przewoźnik postawił na Maltę, która jest taką perełką wśród najchętniej ostatnio wybieranych kierunków przez Polaków i jesteśmy przekonani, że ten wybór to będzie kolejny strzał w dziesiątkę.”

Z Jasionki na Maltę

Już 2 kwietnia wystartują loty na nowej trasie na Maltę. Rejsy będą odbywały się dwa razy w tygodniu – w środy i soboty. Malta, znana z krystalicznie czystych wód, spektakularnych klifów oraz bogatej historii, cieszy się rosnącą popularnością wśród polskich podróżnych. To idealne miejsce zarówno na relaksujące wakacje, jak i aktywny wypoczynek.



Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wojewódzki Konserwator Zabytków nie zgadza się na wymianę nawierzchni ul. Mickiewicza

RZESZÓW. O poszerzeniu rzeszowskiego deptaka o ul. Mickiewicza Ratusz zdecydował w ubiegłym roku.

Rzeszów

Łącznikiem ul. Lubelskiej z ul. Warszawską pojedziemy w maju?

RZESZÓW. Dyrektor MZD informuje, że inwestycja może być gotowa już w maju.

Rzeszów

Znamy lokalizację rzeszowskich przystanków Podkarpackiej Kolei Aglomeracyjnej

RZESZÓW. Poznaliśmy pięć przystanków, które na pewno powstaną w przestrzeni miejskiej miasta.

Rzeszów

Na Politechnice Rzeszowskiej odbędzie się seminarium o transporcie w Rzeszowie

RZESZÓW. Seminarium odbędzie się 27 lutego o godzinie 16 w budynku Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury PRz.

Rzeszów

Pożar w Bratkowicach. W zajętym ogniem garażu znaleziono ciało mężczyzny

RZESZÓW. Podczas akcji gaśniczej, w zajętym ogniem budynku, ujawniono ciało 32-letniego mężczyzny.

Rzeszów

Zmiany w zagospodarowaniu ogródków na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. Przypomnijmy, że tegoroczny sezon ogródkowy trwać będzie od 10 kwietnia do 15 października.

Rzeszów

Utrudnienia na ul. Cieplińskiego. Potrącono pieszego

RZESZÓW. Utrudnienia potrwają do nawet do godz. 12.

Reklama