Rzeszów - Środa, 12.02.2025
Reklama

Ryanair ogłosił letni rozkład lotów z Jasionki. 9 tras, w tym 1 nowość

Dodano: /

fot. Pixabay
fot. Pixabay

RZESZÓW/JASIONKA. 9 tras, w tym nowość – Malta i więcej lotów do popularnych europejskich destynacji: Londynu, Mediolanu i Zadaru – Ryanair ogłosił letni rozkład lotów z Jasionki.

7 lutego 2025 r. w terminalu pasażerskim portu lotniczego Rzeszów-Jasionka, odbyła się konferencja prasowa, podczas której największy przewoźnik z podrzeszowskiego lotniska przedstawił swoją ofertę na najbliższy sezon letni.

„Z ogromną radością ogłaszamy rekordowy letni rozkład lotów z Rzeszowa, w którym znalazła się fantastyczna nowość – słoneczna Malta. To kierunek, który z roku na rok zyskuje na popularności wśród polskich podróżnych, oferując malownicze plaże, lazurowe wody i niezwykłą atmosferę śródziemnomorskiej wyspy. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka wykazuje ogromny potencjał, a my jesteśmy dumni, że możemy wspierać jego rozwój, oferując jeszcze więcej tras i możliwości podróży dla mieszkańców regionu. Aby uczcić ogłoszenie naszego letniego rozkładu, Ryanair uruchamia specjalną promocję na bilety już od 224 PLN, dostępną wyłącznie na stronie ryanair.com przez kolejne trzy dni – poinformowała Alicja Wójcik-Gołębiowska, Country Manager Ryanair na region CEE & Baltics:

Jak zapowiedział irlandzki przewoźnik, w nadchodzącym sezonie mieszkańcy Podkarpacia zyskają jeszcze więcej możliwość podróżowania zarówno do popularnych wakacyjnych kurortów, jak i metropolii. Ryanair zwiększy liczbę lotów na popularnych trasach takich jak Londyn, Mediolan czy Zadar.

Adam Hamryszczak, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów:

Reklama

„Ryanair od kilku lat jest niekwestionowanym liderem w obsłudze pasażerów na naszym lotnisku. Zresztą wystarczy spojrzeć na TOP10 kierunków z Rzeszowa, gdzie aż pięć z nich obsługuje właśnie irlandzka linia, z którą prowadzimy rozmowy z sprawie dalszego rozwoju. W poprzednim roku hitem w naszym rozkładzie lotów była nowość Ryanaira, hiszpańskie Alicante. Obecnie przewoźnik postawił na Maltę, która jest taką perełką wśród najchętniej ostatnio wybieranych kierunków przez Polaków i jesteśmy przekonani, że ten wybór to będzie kolejny strzał w dziesiątkę.”

Z Jasionki na Maltę

Już 2 kwietnia wystartują loty na nowej trasie na Maltę. Rejsy będą odbywały się dwa razy w tygodniu – w środy i soboty. Malta, znana z krystalicznie czystych wód, spektakularnych klifów oraz bogatej historii, cieszy się rosnącą popularnością wśród polskich podróżnych. To idealne miejsce zarówno na relaksujące wakacje, jak i aktywny wypoczynek.



Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Alarmy bombowe w rzeszowskich szkołach. Większość dyrektorów uznała maile za fake newsy

RZESZÓW. W pięciu przypadkach dyrektorzy zdecydowali się na przeszukanie pomieszczeń.

Rzeszów

Spektakl z „Siemaszki” wśród finałowej dwunastki ogólnopolskiego konkursu

RZESZÓW. Spektakl „Lwów nie oddamy” zakwalifikował się do ścisłego finału Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.

Rzeszów

Zbiórka dla bezdomnych zwierzaków ze Schroniska Kundelek

RZESZÓW. Trwa akcja „Otwórzmy nasze serca”. Potrwa do 25 maja.

Rzeszów

Studenci Politechniki Rzeszowskiej z koncepcją projektu dzwonnicy przy Placu Farnym [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Obecnie Dzwon Niepodległości znajduje się na Placu Farnym.

Rzeszów

W czwartek początek Rzeszowskich Juwenaliów 2019. Mieszkańców czekają utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. Uczestnicy "Rzeszowskich Juwenaliów 2019" zaczną zbierać się na Rynku, gdzie o godz. 16, rozpocznie się impreza.

Rzeszów

Rusza przebudowa CH Plaza Rzeszów. Będą nowe sklepy i lepsze połączenie z E. Leclerc

RZESZÓW. Przebudowa CH. Plaza Rzeszów rozpocznie się już w maju.

Rzeszów

Ciąg dalszy pożegnań w Asseco Resovii Rzeszów. Tym razem przyszedł czas na trenera Gheorghe Cretu

RZESZÓW. Z zespołem żegnają się Gianni Cretu, Alar Rikberg i Sebastiano Chittolini.

Reklama