Rzeszów - Środa, 12.02.2025
Reklama

Ryanair ogłosił letni rozkład lotów z Jasionki. 9 tras, w tym 1 nowość

Dodano: /

fot. Pixabay
fot. Pixabay

RZESZÓW/JASIONKA. 9 tras, w tym nowość – Malta i więcej lotów do popularnych europejskich destynacji: Londynu, Mediolanu i Zadaru – Ryanair ogłosił letni rozkład lotów z Jasionki.

7 lutego 2025 r. w terminalu pasażerskim portu lotniczego Rzeszów-Jasionka, odbyła się konferencja prasowa, podczas której największy przewoźnik z podrzeszowskiego lotniska przedstawił swoją ofertę na najbliższy sezon letni.

„Z ogromną radością ogłaszamy rekordowy letni rozkład lotów z Rzeszowa, w którym znalazła się fantastyczna nowość – słoneczna Malta. To kierunek, który z roku na rok zyskuje na popularności wśród polskich podróżnych, oferując malownicze plaże, lazurowe wody i niezwykłą atmosferę śródziemnomorskiej wyspy. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka wykazuje ogromny potencjał, a my jesteśmy dumni, że możemy wspierać jego rozwój, oferując jeszcze więcej tras i możliwości podróży dla mieszkańców regionu. Aby uczcić ogłoszenie naszego letniego rozkładu, Ryanair uruchamia specjalną promocję na bilety już od 224 PLN, dostępną wyłącznie na stronie ryanair.com przez kolejne trzy dni – poinformowała Alicja Wójcik-Gołębiowska, Country Manager Ryanair na region CEE & Baltics:

Jak zapowiedział irlandzki przewoźnik, w nadchodzącym sezonie mieszkańcy Podkarpacia zyskają jeszcze więcej możliwość podróżowania zarówno do popularnych wakacyjnych kurortów, jak i metropolii. Ryanair zwiększy liczbę lotów na popularnych trasach takich jak Londyn, Mediolan czy Zadar.

Adam Hamryszczak, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów:

Reklama

„Ryanair od kilku lat jest niekwestionowanym liderem w obsłudze pasażerów na naszym lotnisku. Zresztą wystarczy spojrzeć na TOP10 kierunków z Rzeszowa, gdzie aż pięć z nich obsługuje właśnie irlandzka linia, z którą prowadzimy rozmowy z sprawie dalszego rozwoju. W poprzednim roku hitem w naszym rozkładzie lotów była nowość Ryanaira, hiszpańskie Alicante. Obecnie przewoźnik postawił na Maltę, która jest taką perełką wśród najchętniej ostatnio wybieranych kierunków przez Polaków i jesteśmy przekonani, że ten wybór to będzie kolejny strzał w dziesiątkę.”

Z Jasionki na Maltę

Już 2 kwietnia wystartują loty na nowej trasie na Maltę. Rejsy będą odbywały się dwa razy w tygodniu – w środy i soboty. Malta, znana z krystalicznie czystych wód, spektakularnych klifów oraz bogatej historii, cieszy się rosnącą popularnością wśród polskich podróżnych. To idealne miejsce zarówno na relaksujące wakacje, jak i aktywny wypoczynek.



Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wypadki rowerzystów. W Rzeszowie pijany 55-latek wjechał jednośladem w kierującą rowerem kobietę

RZESZÓW, PODKARPACIE. Na drogach Podkarpacia doszło wczoraj do kilku zdarzeń z udziałem rowerzystów.

Rzeszów

Tadeusz Ferenc odchodzi z SLD

RZESZÓW. Tadeusz Ferenc zdecydował się na rezygnacje z członkostwa

Rzeszów

Co dalej z basenami solankowymi? Miasto nie porzuca inwestycji

RZESZÓW. Miasto poszukuje alternatywnej przestrzeni do stworzenia basenów solankowych.

Rzeszów

Możliwe burze z gradem i silny wiatr, m.in. w Rzeszowie

RZESZÓW. Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu do 40 mm oraz porywami wiatru do 100km/h, lokalnie do 115 km/h

Rzeszów

Czy w Rzeszowie zniknie Straż Miejska? Znamy stanowisko prezydenta miasta

RZESZÓW. „Bez nich miasto byłoby dużo brzydsze” – wyjaśniał prezydent.

Rzeszów

Lato w mieście, czyli jak przyjemnie spędzić wakacje w Rzeszowie

RZESZÓW. Lista atrakcji, jakie czekają na mieszkańców Rzeszowa w trakcie wakacji.

Reklama