Rzeszów - Piątek, 25.04.2025
Reklama

Prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami trzech osiedli

Dodano:

fot. Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Rzeszowa
fot. Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Rzeszowa
RZESZÓW. W czwartek, 22 czerwca 2023 r., odbędzie się spotkanie prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami osiedli Pobitno, Załęże i Wilkowyja.

Trwa cykl spotkań prezydenta Konrada Fijołka z mieszkańcami rzeszowskich osiedli.  Pierwsze z nich odbyło się na osiedlu Miłocin. Brali w nim udział także mieszkańcy dwóch innych osiedli: Pogwizdów Nowy i Miłocin Św. Huberta. W kolejnym wzięli udział mieszkańcy osiedli Staromieście i 1000-lecia, w trzecim omawiane były sprawy mieszkańców i osiedli Dąbrowskiego i gen. Grota Roweckiego. – Te spotkania się dla mnie bardzo ważne. Podczas nich prezentujemy to co udało się dotychczas zrealizować, rozmawiamy o projektach inwestycyjnych, które przygotowujemy i przede wszystkim słuchamy mieszkańców, którzy najlepiej wiedzą jakie problemy na ich osiedlach trzeba rozwiązać – mówi Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.
Reklama
Spotkanie z mieszkańcami trzech osiedli: Pobitno, Załęże i Wilkowyja odbędzie się 22 czerwca, w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza przy ul. Bałtyckiej 33.

W spotkaniu wezmą udział, oprócz prezydenta Rzeszowa także jego zastępcy a także dyrektorzy wydziałów i jednostek Urzędu Miasta Rzeszowa.

Program spotkania:
  • Godz.: 16:00 dyżury pracowników Urzędu Miasta Rzeszowa
  • Godz.: 17:00 POCZĄTEK SPOTKANIA
  • Godz.: 19:00 zakończenie spotkania

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ostatni w tym roku Podkarpacki bazarek w Parku Papieskim

RZESZÓW. Regionalne chleby i wędliny, smaczne sery, miody, świeże owoce i warzywa, pyszne ciasta, ekologiczne przetwory - to wszystko będzie można kupić podczas sobotniego Podkarpackiego Bazarku w Rzeszowie.

Rzeszów

Pies wbiegł pod koła samochodu, kierująca dachowała

51-letnia kobieta kierująca mitsubishi, chcąc unikną zderzenie z psem, zaczęła gwałtownie hamować i straciła panowanie nad pojazdem. Auto dachowała kobieta trafiła do szpitala. Policjanci ustalają właściciela psa. Grozi mu kara grzywny.

Rzeszów

Nowoczesny, monitorowany ciepłociąg na ul. Przemysłowej w Rzeszowie już prawie gotowy

RZESZÓW. Rzeszowskie Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej kończy prace przy wymianie sieci ciepłowniczej na ul. Przemysłowej. Nowoczesny, monitorowany ciepłociąg zastąpi przestarzałą instalację.

Rzeszów

W południowej części Rzeszowa powstaje ogród kieszonkowy z boiskiem piłkarskim [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Ogrodzone mini boisko piłkarskie, tyrolka, drewniany mostek, bujaki oraz elementy edukacyjne – tak będzie wyglądać nowy ogród kieszonkowy na osiedlu Biała. Prace są już na zaawansowanym etapie.

Rzeszów

57-latka straciła ponad 40 tys. zł. Myślała, że pomaga angielskiemu lekarzowi

RZESZÓW. 57-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego padła ofiarą oszusta, który podawał się za angielskiego lekarza. Kobieta straciła ponad 40 tys. zł.

Rzeszów

Na ul. Przemysłowej otwarto nowy park handlowy. Obok powstanie McDonalds

RZESZÓW. W piątek, 29 listopada odbyło się otwarcie parku handlowego Viva Park Rzeszów na osiedlu Zawiszy Czarnego. Tuż obok w niedalekiej przyszłości powstanie kolejna w stolicy Podkarpacia restauracja McDonalds.

Rzeszów

W Rzeszowie trwa montaż świątecznych iluminacji. Zabłysną 6 grudnia [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. W centrum Rzeszowa trwają prace przy świątecznym dekorowaniu miasta na sezon zimowy 2024/2025. Montowane są iluminacje oraz elementy Świątecznego Miasteczka.

Rzeszów

Zderzenie jeepa z autobusem w Nowym Borku pod Rzeszowem

NOWY BOREK. Przed południem, w Nowym Borku w powiecie rzeszowskim doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Kierowca jeepa zderzył się z autobusem komunikacji międzygminnej. Następnie w autobus uderzył jeszcze inny samochód. Na szczęście...

Reklama