Rzeszów - Poniedziałek, 03.02.2025
Reklama

Potrącenie rowerzysty na ul. Króla Augusta w Rzeszowie

Dodano: /

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. 70-letnia kobieta kierująca skodą potrąciła dziś rano 79-letniego rowerzystę. Mężczyzna trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło przed godz. 9:30. Z ustaleń policji wynika, że , 70-letnia mieszkanka Rzeszowa kierująca samochodem marki skoda, podczas skrętu z ul. Okulickiego w ulicę Króla Augusta, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i potraciła jadącego na rowerze mężczyznę. W wyniku zdarzenia, 79-letni kierujący jednośladem został ranny i trafił do szpitala.

W wyniku zdarzenia, 79-letni cyklista, mieszkaniec Rzeszowa został ranny i trafił do szpitala. Na szczęście obrażenia mężczyzny nie zagrażały jego życiu.

Zarówno kierująca skodą, jak i cyklista byli trzeźwi.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Dawid Petrus 21.10.2024, godz. 17:58
Komentarz został usunięty

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

300 mln zł na Szpital Uniwersytecki w Świlczy

RZESZÓW. Ministerstwo Zdrowia ogłosiło wyniki konkursu onkologicznego w ramach Funduszu Medycznego. Wśród beneficjentów, m.in. USK w Rzeszowie, którego organem prowadzącym jest Uniwersytet Rzeszowski. 

Rzeszów

Nocny wypadek w Rzeszowie. Sprawczyni jechała pod prąd

RZESZÓW. Dzisiaj w nocy, na al. Rejtana doszło do zderzenia opla z mercedesem. W wypadku ucierpiały dwie osoby. Sprawczyni zdarzenia jechała pod prąd.

Rzeszów

Jest umowa na opracowanie koncepcji drogi łączącej ul. Warszawską ze strefą Dworzysko

RZESZÓW. Program funkcjonalno-użytkowy przygotuje firma Sweco Polska z Poznania. Koszt przygotowania dokumentu to 2,4 mln zł. 

Rzeszów

Zmiana organizacji ruchu na ul. Warszawskiej: zamknięta ul. Myśliwska, objazdy MPK

RZESZÓW. Od piątku, 20 października nastąpi ważna zmiana na przebudowywanej ul. Warszawskiej w Rzeszowie. Ma to związek z układaniem ostatniej warstwy nawierzchni w rejonie skrzyżowania z ul. Myśliwską. Nastąpi zmiana w kursach...

Rzeszów

Rozpoczęła się przebudowa ulicy Grunwaldzkiej [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Pierwszym etapem jest wymiana starych instalacji podziemnych. Roboty trwają już w rejonie skrzyżowania ul. Grunwaldzkiej z ul. Kościuszki. Będą one sukcesywnie przesuwać się w kierunku ulic Matejki i Kopernika.

Rzeszów

Firma Knorr Bremse otworzyła nowy zakład w Rzeszowie

RZESZÓW. Nowoczesny zakład produkcyjno-usługowy zlokalizowany jest w Parku Naukowo-Technologicznym Rzeszów – Dworzysko.

Rzeszów

Strajk kierowców MPK odwołany. Jest porozumienie

RZESZÓW. Jest porozumienie pomiędzy MPK a strajkującymi kierowcami. W czwartek wszystkie autobusy komunikacji miejskiej wyjadą na ulice.

Rzeszów

Oszustwa metodą "na prokuratora". Ostrzeżenie Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie

RZESZÓW. Prokuratura Okręgowa w Rzeszowie opublikowała ostrzeżenie przed oszustami, którzy próbują wyłudzić dane osobowe metodą „na prokuratora”.

Reklama