Rzeszów - Poniedziałek, 28.04.2025
Reklama

Otwarcie nowego sklepu Kaufland w Rzeszowie coraz bliżej

Dodano:

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. Trwają ostatnie prace na budowie marketu Kaufland przy al. Rejtana. Będzie to już drugi sklep tej marki w Rzeszowie, pierwszy otwarto w 2015 roku przy ul. Okulickiego.

- Budowa sklepu Kaufland w Rzeszowie jest obecnie na końcowym etapie, a otwarcie obiektu nastąpi na przełomie listopada i grudnia 2022 roku – informuje Maja Szewczyk, dyrektor Działu Komunikacji Korporacyjnej Kaufland Polska.

Nowy market Kaufland powstaje w budynku przy al. Rejtana, w którym kiedyś mieściła się Castorama. Jego powierzchnia wynosi ponad 6000 m2. Na zewnątrz dostępny będzie parking z ponad 200 miejscami postojowymi. Klienci będą mogli skorzystać z szerokiego asortymentu sieci obejmującego kilkanaście tysięcy produktów, a także z licznych usług i udogodnień, w tym m.in. kas samoobsługowych, nowoczesnych ekranów digital signage czy automatu na butelki.
Reklama
- Na terenie sklepu znajdą się również: lada obsługowa z produktami świeżymi, wędzarnia, Strefa Świadomego Odżywiania obejmująca produkty dla osób z konkretnymi potrzebami żywieniowymi – wylicza Maja Szewczyk.

Z okazji otwarcia marketu, klienci mogą liczyć na szereg atrakcji. Jedną z nich będzie konkurs  Koło Fortuny, w którym do wygrania będą m.in. produkty marek własnych. Nie zabraknie również licznych promocji oraz bezpłatnych gadżetów.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Lufthansa z rekordem na rzeszowskim lotnisku

RZESZÓW. O 60 proc. wzrosła liczba pasażerów korzystających z usług linii Lufthansa kursujących do stolicy Bawarii.

Rzeszów

Rzeszowianin pobiegnie z miasta innowacji do Gdańska. Akcja ma charakter charytatywny

RZESZÓW. Przed Pawłem Hanulakiem ponad 600 km do przebiegnięcia. 

Rzeszów

W Rzeszowie notuje się coraz więcej oszustw na BLIK-a

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci obserwują rosnącą liczbę oszustw, do których doszło wskutek nieuprawnionego wykorzystania kodów BLIK.

Rzeszów

Poranne wypadki na ulicach Rzeszowa. 3 osoby trafiły do szpitala

RZESZÓW. Z uwagi na pogarszające się warunki pogodowe, policjanci apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności.

Rzeszów

"Każda inna, wszystkie równe!". W listopadzie pierwszy Kobiecy Kongres na Podkarpaciu

Kobiecy Kongres to platforma spotkań, wymiany doświadczeń i przede wszystkim miejsce do dyskusji na ważne dla kobiet tematy.

Rzeszów

Tragiczny wypadek w Strażowie. Nie żyje 78-letni mężczyzna

Mężczyzna wpadł pod przyczepę ciągnika rolniczego, który go omijał.

Rzeszów

Finał akcji patriotyczno - społecznej "Rzeszów dla Bohaterów '39"

RZESZÓW. Ponad 120 osób wzięło udział w finale akcji „Rzeszów dla Bohaterów ‘39”, która zorganizowana została w rzeszowskich restauracjach na początku września br.

Reklama