Rzeszów - Piątek, 18.04.2025
Reklama

Nowe połączenia lotnicze z Jasionki. Polecimy do Odessy i Olsztyna

Dodano:

fot. Biuro Prasowe Portu Lotniczego "Rzeszów-Jasionka"
fot. Biuro Prasowe Portu Lotniczego "Rzeszów-Jasionka"
RZESZÓW. W sezonie letnim z Rzeszowa polecimy do Odessy i na lotnisko Olsztyn-Mazury na pokładzie Polskich Linii Lotniczych LOT.

– Mam dwie dobre wiadomości i dwa nowe, świetne kierunki – mówił Adam Hamryszczak, prezes zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka.  – Odessa to perła morza Czarnego, największy port morski Ukrainy i miasto wielokulturowe, do którego rozwoju mocno przyczynili się Polacy. Z kolei Olsztyn kojarzy się z piękną przyrodą i wspaniałą architekturą. Jestem pewny, że obie trasy przypadną do gustu mieszkańcom Podkarpacia i ościennych województw, którzy szukają nowych inspiracji na podróże – dodawał.

Loty do Odessy będą odbywały się raz w tygodniu – w niedziele. Pierwszy rejs zaplanowano na 12 czerwca 2022. Przelot zajmie niecałe dwie godziny.

Na Warmię i Mazury polecimy z Jasionki dwa razy w tygodniu - w soboty i poniedziałki. Debiut trasy - 18 czerwca 2022. Lot potrwa nieznacznie ponad godzinę.

Podobnie jak w ubiegłym roku w sezonie letnim 2022 będą też realizowane połączenia z Rzeszowa do Newarku oraz do Zadaru. Bilety na loty z Rzeszowa są dostępne we wszystkich kanałach sprzedaży, między innymi na stronie lot.com, w LOT Contact Center, biurach LOT Travel oraz we wszystkich biurach podróży.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zmiany w rzeszowskiej komunikacji miejskiej. Będą m.in. nowe taryfy biletowe

RZESZÓW. Będą zmiany w rzeszowskiej komunikacji miejskiej. ZTM wprowadzi bilety 90-dniowe i 180-dniowe dla osób posiadających uprawnienia do ulg oraz nową metodę rozliczania płatności za bilet kupowany w kasowniku.

Rzeszów

44-latek prowadził auto mając 4 promile. Został zatrzymany na ul. Granicznej

RZESZÓW. Ponad 4 promile miał 44-letni mężczyzna, który zdecydował się wsiąść za kierownicę, pomimo wypitego wcześniej alkoholu. Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.

Rzeszów

Ranking Business Insider. Rzeszów w czołówce miast, w których żyje się najlepiej

RZESZÓW. Stolica Podkarpacia zanotowała wysoki awans w najnowszym rankingu najlepszych miast do życia w Polsce. Rzeszów zajął drugie miejsce, wyprzedzając takie miasta jak, min. Gdańsk, Łódź czy Katowice.

Rzeszów

Rozbudowa IX LO w Rzeszowie. Wybrano wykonawcę

RZESZÓW. Blisko 28 mln zł będzie kosztować rozbudowa IX Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Elizy Orzeszkowej w Rzeszowie. Powstanie nowe skrzydło szkoły, w którym znajdą się hala sportowa oraz sale lekcyjne. Istniejący budynek...

Rzeszów

Dotacje na usunięcie azbestu w Rzeszowie. Rusza nowy nabór wniosków

RZESZÓW. Od 3 marca 2025 r. będzie można składać wnioski o uzyskanie dotacji na usunięcie azbestu z budynków oraz odbiór odpadów azbestowych zalegających na posesjach.

Rzeszów

1 marca rusza nowa linia MPK

RZESZÓW. 1 marca 2025 r. uruchomiona zostanie nowa linia autobusowa nr 60. Na razie na okres próbny.

Rzeszów

W ogrodzie kieszonkowym na os. Nowe Miasto montują ogromne urządzenie zabawowe

RZESZÓW. W nowopowstającym parku kieszonkowym na osiedlu Nowe Miasto, trwa montaż sporych rozmiarów urządzenia zabawowego, które transportowane było z zagranicy. To ostatni etap prac przewidzianych do realizacji w ramach tej zielonej inwestycji.

Rzeszów

W marcu rozpocznie się odbetonowywanie części Rzeszowa

RZESZÓW. W ramach odbetonowywania stolicy Podkarpacia, przebudowane zostaną cztery przestrzenie pomiędzy blokami mieszkalnymi. Powstanie też kilkadziesiąt ogrodów deszczowych, duży park kieszonkowy, a przy dziewięciu szkołach asfaltowe boiska zostaną zastąpione trawiastymi.

Reklama