Rzeszów - Wtorek, 29.04.2025
Reklama

Konrad Fijołek spotka się z mieszkańcami kolejnych dwóch osiedli

Dodano:

fot. Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Rzeszowa
fot. Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Rzeszowa
RZESZÓW. W przyszłym tygodniu odbędzie się kolejne spotkanie prezydenta Rzeszowa Konrada Fijołka z mieszkańcami w ramach cyklu RzeszówToMy.

Tym razem Konrad Fijołek spotka się z mieszkańcami osiedli Dąbrowskiego i Grota Roweckiego. Wydarzenie odbędzie się 11 maja br., w budynku Instytutu Muzyki – Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Dąbrowskiego 83. W spotkaniu wezmą udział, oprócz prezydenta Rzeszowa także jego zastępcy oraz dyrektorzy wydziałów i jednostek Urzędu Miasta Rzeszowa.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00 i potrwa około dwie godziny. Wcześniej, od godz. 16:00 zaplanowano dyżury pracowników Urzędu Miasta Rzeszowa, którzy będą m.in. przyjmować pisemne wnioski od mieszkańców oraz przekazywać informacje o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym.


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wiosenne malowanie rzeszowskich ulic

RZESZÓW. Do czerwca odnowione zostanie oznakowanie poziome na rzeszowskich ulicach. Prace będą prowadzone głównie wieczorami i nocami. Koszt inwestycji to ponad 1,5 mln zł.

Rzeszów

Na ul. Podwisłocze samochód potrącił rowerzystkę. Kobieta trafiła do szpitala

RZESZÓW. 41-letnia rowerzystka została potrącona przez samochód osobowy. Kobieta trafiła na badania do szpitala.

Rzeszów

Sadzenie drzew i piknik ekologiczny w Parku Papieskim

RZESZÓW. Prezydent Konrad Fijołek zaprasza mieszkańców Rzeszowa do udziału w drugiej edycji Pikniku Ekologicznego #SadzimyRzeszów. 

Rzeszów

Trwa budowa nowej drogi na osiedlu Franciszka Kotuli

RZESZÓW. Na osiedlu Franciszka Kotuli powstaje 400-metrowa droga, która połączy ulice Błogosławionej Karoliny z Dynowską i Czudecką. Inwestycja o wartości 6,37 mln zł ma być gotowa jesienią br.

Rzeszów

Rzeszów współorganizatorem Igrzysk Europejskich

RZESZÓW. Pływalnia przy ulicy Matuszczaka będzie jedną z aren tegorocznych Igrzysk Europejskich. W rzeszowskim obiekcie będą rywalizować skoczkowie do wody.

Rzeszów

Przy ul. Staszica powstanie Park dla Seniora [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Na osiedlu gen. Grota-Roweckiego w Rzeszowie powstanie Park dla Seniora. Wykonawca inwestycji ma zostać wybrany jeszcze w tym miesiącu.  

Rzeszów

Kolejny fragment ulicy Wyspiańskiego będzie przebudowany

RZESZÓW. Jeszcze w maju rozpocznie się przebudowa kolejnego odcinka ulicy Wyspiańskiego. Będzie szerzej i bezpieczniej.

Reklama