Rzeszów - Środa, 30.04.2025
Reklama

Jolanta Kaźmierczak nie jest już zastępcą Prezydenta Rzeszowa

Dodano:

Jolanta Kaźmierczak / źródło: Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Rzeszowa
Jolanta Kaźmierczak / źródło: Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Rzeszowa
RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek przyjął rezygnację Jolanty Kaźmierczak z funkcji zastępcy Prezydenta Miasta Rzeszowa z dniem 14 lutego 2024 r. Wiceprezydentem Rzeszowa była od połowy 2021 roku.

Jako Zastępca Prezydenta Miasta Rzeszowa, Jolanta Kaźmierczak sprawowała bezpośredni nadzór nad takimi wydziałami urzędu i jednostkami organizacyjnymi miasta jak: Wydział Komunikacji, Wydział Geodezji, Wydział Klimatu i Środowiska, Wydział Zamówień Publicznych, Wydział Gospodarki Komunalnej, Biuro Gospodarki Mieniem Miasta Rzeszowa, Miejska Administracja Targowisk i Parkingów w Rzeszowie.

„W trakcie swojej kadencji, Pani Jolanta Kaźmierczak wniosła znaczący wkład w rozwój naszego miasta. Przykładem Jej inicjatyw niech będą m.in. porozumienie w sprawie budowy siedziby Sądu Okręgowego w Rzeszowie przy ul. Dołowej, zakup przez miasto Kina Zorza, zmiana strategii przydzielania lokali komunalnych czy uregulowanie spraw własnościowych Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej.  Także inicjatywy ekologiczne, jak programy „Czyste powietrze” „Ciepłe Mieszkanie” czy walka ze smogiem.” – czytamy w komunikacie nadesłanym przez biuro prasowe Kancelarii Prezydenta Miasta Rzeszowa.

Obowiązki dotychczasowej wiceprezydent przejął Prezydent Miasta Rzeszowa.  

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Lotnisko w Jasionce zbliża się do pobicia rekordu z 2019 r. W sierpniu ponad 121 tys. pasażerów

RZESZÓW/JASIONKA. Dokładnie 121 610 pasażerów skorzystało w sierpniu z oferty lotniska w Jasionce. To wynik o 1 procent lepszy od lipcowego rekordu. Najpopularniejszą destynacją był turecka Antalya.

Rzeszów

Remont drogi na osiedlu Matysówka. W piątek utrudnienia w ruchu, zawieszona linia nr 61

RZESZÓW. Na ulicy Nowe Wzgórze na osiedlu Matysówka zostanie położona nowa nawierzchnia. Inwestycja realizowana jest w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego. Jej koszt to 400 tys. zł.

Rzeszów

Rusza budowa Wisłokostrady. Podpisano umowę z wykonawcą

RZESZÓW. Miasto podpisało umowę z konsorcjum firm ANTEX II i Wysowa Mosty, które zrealizuje jedną z największych inwestycji drogowych w Rzeszowie - Wisłokostradę. Już w poniedziałek ma nastapić przekazanie terenu budowy wykonawcy.

Rzeszów

InternetBeta 2023. Kultowa konferencja już po raz 15. w Kielnarowej

RZESZÓW. Na scenie pojawi się ponad 80 prelegentów i prelegentek.

Rzeszów

Zmiana organizacji ruchu na ul. Warszawskiej

RZESZÓW. Od najbliższej soboty, 9 września 2023 r. na przebudowywanym odcinku ul. Warszawskiej obowiązywać będzie zmieniona organizacja ruchu. Rozpoczną się prace na drugiej stronie jezdni.

Rzeszów

W Rzeszowie powstaną nowe miejsca z ekologiczną żywnością prosto od rolników

​RZESZÓW. Na prośbę mieszkańców, władze Rzeszowa postanowiły zorganizować nowe miejsca, w których będzie można zaopatrzyć się w ekologiczną żywność pochodzącą bezpośrednio od rolników.

Rzeszów

Wiemy, kto przebuduje ul. Grunwaldzką w Rzeszowie

RZESZÓW. Rozstrzygnięto przetarg na przebudowę ulicy Grunwaldzkiej. Inwestycję wartą ponad 13,5 mln zł zrealizuje firma OBO Polska z Rzeszowa.

Rzeszów

Pokazy mistrzów fitness i fit kid na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. W niedzielę, 3 września 2023 r. na scenie rzeszowskiego Rynku w godzinach 14:00-16:00 odbędzie się pokaz umiejętności zawodników Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” Rzeszów.

Reklama