Rzeszów - Środa, 27.11.2024
Reklama

InternetBeta 2023. Kultowa konferencja już po raz 15. w Kielnarowej

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Już po raz piętnasty w Kielnarowej koło Rzeszowa odbędzie się kultowa konferencja InternetBeta. W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele środowisk związanych z Internetem i nowymi technologiami z całej Polski. Na scenie pojawi się ponad 80 prelegentów i prelegentek.

15. InternetBeta odbędzie się w dniach 13-15 września br. w Kielnarowej koło Rzeszowa na Kampusie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

Jak co roku, program wydarzenia został tak skonstruowany, aby każdy mógł znaleźć w nim coś dla siebie. Wydarzenie jest trzydniowe, a dodatkowo odbywa się równolegle w kilku lokalizacjach. Wśród tytułów prezentacji znajdziemy zagadnienia dotyczące sztucznej inteligencji, automatyzacji, Venture Capital, SEO, wideo, reklam, audytów i badań marketingowych, influencer marketingu czy e-commerce, jak i kryzysu klimatycznego, prywatności, bezpieczeństwa w sieci, komunikacji, empatii oraz zrównoważonego rozwoju.

Pierwszym prelegentem 15. edycji, którego zobaczymy na scenie Bety po raz pierwszy, będzie Szymon Negacz (WiseGroup). Przez wszystkie dni konferencji na scenie pojawi się ponad 80 prelegentek i prelegentów, m.in. Kamil Kozieł, Mick Griffin, Anna Prończuk-Omiotek, Grzegorz Miłkowski, Michał Korba, Paweł Sala, Marcin Deręgowski, Jan, Sikora, Karol Dziedzic, Monika Mikowska, Maciej Chrzanowski, Kasia Leszczyńska-Bohdan, Krzysztof Marzec, dr Krzysztof Wojewodzic, Adrian Gamoń, Mikołaj Winkiel. A to zaledwie część osób, które podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas nadchodzącej konferencji.
Reklama
Tegoroczna InternetBeta to już piętnasta edycja. Tradycja zobowiązuje nas do zachowania wysokiej jakości zarówno na salach prelekcyjnych, jak i w trakcie networkingu. Sam nie wierzę, że ten projekt trwa tak długo, ale siłę do działania dają nam ludzie – prelegenci i uczestnicy, bez nich nie było by Bety! – mówi Łukasz Bis, organizator InternetBeta. W tym roku będzie specjalna strefa chilloutu, razem z Autopay przeniesiemy trochę morza do Kielnarowej, specjalna forma networkingu i oczywiście wspaniała kawa. Na salach prelekcyjnych sama mocna merytoryka – dostarczona przez najlepsze mówczynie i mówców polskiego Internetu – nie sposób tu wszystkich wymienić! A wieczorami będziemy się integrować! – dodaje organizator.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Trwa rozbudowa ulicy Warszawskiej. Będą cztery pasy ruchu do autostrady

RZESZÓW. Wykonano już m.in. przebudowę sieci wodociągowej i gazowej a także część konstrukcji poszerzenia drogi. 

Rzeszów

W sobotę Marsz Równości w Rzeszowie. Będą utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. Marsz odbędszie się pod hasłem "Idziemy po równość i pokój".

Rzeszów

Bezpłatne badania profilaktyczne. Autobus „Medyka” odwiedzi rzeszowskie osiedla [Harmonogram wizyt]

RZESZÓW. Dzisiaj na osiedlu Matysówka zainaugurowano wspólną akcję Rzeszowa i Centrum Medycznego Medyk pod hasłem „Jazda profilaktyczna”.

Rzeszów

Trwa budowa Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego i przebudowa dworca kolejowego

RZESZÓW. Prace realizowane są zarówno przy parkingu podziemnym, jak również w budynku dworca.

Rzeszów

Sukces rakiety zbudowanej przez studentów z Politechniki Rzeszowskiej

RZESZÓW. Na ponad 600 metrów wzbiła się rakieta skonstruowana przez studentów z Koła Naukowego Kosmonautyki PRz. Debiutancki lot odbył się podczas Festiwalu Meteora 2022.

Rzeszów

W przychodni przy ul. Czackiego zerwała się winda. Ranne dwie osoby

RZESZÓW. Wczoraj w budynku Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nr 1 przy ul. Czackiego (boczna ul. Hetmańskiej) doszło do zerwania windy, w której znajdowało się dwóch mężczyzn. Obaj zostali ranni.  

Rzeszów

Strzały i wybuchy w Urzędzie Marszałkowskim

RZESZÓW. Na szczęście były to tylko ćwiczenia pod kryptonimem „Wrzesień 2022”.

Rzeszów

#RzeszowToMy - miasto uruchomiło specjalną aplikację dla mieszkańców

RZESZÓW. Aplikacja ma poprawić kontakt mieszkańców z urzędnikami i włączyć ich do zarządzania miastem.

Reklama