Rzeszów - Poniedziałek, 03.02.2025
Reklama

Hermanowa. 45-letni mężczyzna zginął w pożarze domu

Dodano: /

fot. KMP w Rzeszowie, OSP w Hermanowej
fot. KMP w Rzeszowie, OSP w Hermanowej

Policjanci pod nadzorem prokuratora pracują nad ustaleniem przyczyn tragicznego pożaru w Hermanowej. W płomieniach zginął 45-letni mężczyzna.

Do pożaru doszło w sobotę rano, w jednym z domów w Hermanowej. Do akcji gaśniczej skierowano trzy zastępy straży pożarnych. Podczas przeszukiwania pomieszczeń budynku, strażacy odnaleźli ciało 45-letniego mieszkańca domu.

Policjanci pod nadzorem prokuratora, przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia okoliczności i przyczyn tego tragicznego pożaru.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszów w gronie 100 europejskich miast neutralnych dla klimatu i inteligentnych

RZESZÓW. W ramach projektu miasto otrzyma wsparcie finansowane na działania ekologiczne.

Rzeszów

Przy al. Sikorskiego powstaje kolejny ogród kieszonkowy

RZESZÓW. Posadzono już 62 drzewa, wykonawca utwardza teren, trwają także prace przy kształtowaniu tzw. suchej rzeki. Ogród ma być gotowy latem tego roku.

Rzeszów

W czwartek utrudnienia w ruchu w związku z koncertem "Jednego Serca, Jednego Ducha"

RZESZÓW. Od godzin popołudniowych do północy w rejonie ulic Krakowskiej, Okulickiego, Wyzwolenia, Ofiar Katynia i Broniewskiego mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

Trwa budowa hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1. Prace idą zgodnie z harmonogramem

RZESZÓW. Obiekt ma być gotowy do połowy 2023 roku. Koszt inwestycji to ponad 15,2 mln zł.

Rzeszów

Pędził motocyklem przez ul. Sikorskiego z prędkością ponad 170 km/h

RZESZÓW. W sobotę, funkcjonariusze rzeszowskiej drogówki zatrzymali dwóch motocyklistów, którzy rażąco przekroczyli dopuszczalną prędkości. Jeden z nich miał 174 km/h na liczniku.

Rzeszów

Trwa modernizacja kolejnych przystanków autobusowych w Rzeszowie

RZESZÓW. Wymienionych zostanie 55 kolejnych wiat przystankowych. 

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto RoboLAB

RZESZÓW. To miejsce, w którym młodzież będzie szkolić się z budowy i programowania robotów, aby następnie startować w międzynarodowych zawodach robotycznych.

Rzeszów

Pierwszy samolot z Wenecji wylądował w Jasionce. Rusza nowe połączenie

RZESZÓW. LOT uruchomił wakacyjne połączenie do Wenecji. Czy nowy kierunek będzie hitem tegorocznych wakacji?

Reklama