Rzeszów - Czwartek, 13.03.2025
Reklama

Bezpłatny trening dla dzieci z mistrzynią świata w kickboxingu

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Trening kickboxingu z Iwoną Nieroda odbędzie się już w najbliższą sobotę. Liczba miejsc jest ograniczona i obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Już w najbliższą sobotę mistrzyni świata w kickboxingu Iwona Nieroda poprowadzi w Szpitalu Specjalistycznym Pro-Familia bezpłatne zajęcia sportowe dla dzieci. Aby wziąć w nich udział wystarczy wysłać zgłoszenie na adres redakcja@pro-familia.pl.

Na czym będzie polegać trening, który poprowadzi dla dzieci mistrzyni? „To zajęcia ogólnorozwojowe z elementami kickboxingu dedykowane dla najmłodszych i straszych dzieci. Oparte przede wszystkim o gry i zabawy ruchowe ze zwróceniem szczególnej uwagi na budowanie prawidłowych wzorców ruchowych. Zajęcia mają na celu zachęcić dziecko do aktywności fizycznej oraz wzbogacić pewność siebie”– wyjaśnia Iwona Nieroda.
Reklama
Zajęcia odbędą się w najbliższą sobotę w Szpitalu Specjalistycznym Pro-Familia w budynku D (4 piętro - nowa sala fitness):
 
  • 11:15 - 12:00 grupa dzieci w wieku 6-12
  • 12:15 - 13:00 grupa dzieci w wieku 4-6
 
Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego konieczna jest wcześniejsza rezerwacja za pośrednictwem adresu mail podanego wyżej.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

ZTM testuje innowacyjne rozkłady jazdy

RZESZÓW. Trwają testy nowych rozkładów jazdy umieszczonych we wiatach autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie chce zastąpić drukowane rozkłady, elektronicznymi.

Rzeszów

W Rzeszowie trwa demontaż iluminacji świątecznych

RZESZÓW. Powoli znika świąteczne oświetlenie Rzeszowa. Firma, która podjęła się udekorowania miasta, ma czas do 14 lutego na demontaż iluminacji.

Rzeszów

Pająki i skorpiony w rzeszowskiej Plazie. Można potrzymać ptasznika i zrobić z nim zdjęcie

RZESZÓW.  Czarna woda, ptasznik goliat czy świecące skorpiony – to tylko niektóre z pajęczaków, jakie można zobaczyć na wystawie w rzeszowskim Centrum Handlowym Plaza. Łącznie prezentowane jest ponad 40 rzadkich gatunków pająków...

Rzeszów

Zderzenie dwóch samochodów i autobusu MPK na ul. Lwowskiej

RZESZÓW. Trzy pojazdy, w tym autobus komunikacji miejskiej, zderzyły się a ul. Lwowskiej w Rzeszowie. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Rzeszów

1 lutego rusza kwalifikacja wojskowa. Obowiązek dotyczy 15 tys. osób na Podkarpaciu

PODKARPACIE / RZESZÓW. Od 1 lutego do 30 kwietnia 2024 r. na terenie województwa podkarpackiego odbywać się będzie kwalifikacja wojskowa. W Rzeszowie komisje lekarskie zaczną pracować od 26 lutego.

Rzeszów

Tak ma wyglądać nowa Hala Targowa i przestrzeń wokół niej [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Koncepcja zakłada połączenie przestrzeni handlowej z miejscem spędzania wolnego czasu dla rodzin, przestrzenią dla kultury i rozrywki.

Rzeszów

Podrobiona odzież na bazarze przy ul. Dworaka

RZESZÓW. 31-letni obywatel Bułgarii sprzedawał podrobioną odzież znanych, światowych marek na targowisku przy ul. Dworaka w Rzeszowie. Mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Rzeszów

Od 1 lutego zmiana rozkładu jazdy kilku linii MPK

RZESZÓW. Od 1 lutego 2024 r. nastąpią zmiany w rozkładzie jazdy czterech linii komunikacji miejskiej - nr 8, 20, 52 i 57.

Reklama