Rzeszów - Wtorek, 29.04.2025
Reklama

Zderzenie trzech pojazdów w Suchorzowie. 8 osób rannych, w tym 2-letnie dziecko

Dodano:

Fot. KMP Tarnobrzeg
Fot. KMP Tarnobrzeg
PODKARPACIE. Tarnobrzescy policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku, do którego doszło w Suchorzewie w gminie Baranów Sandomierski. W zderzeniu trzech pojazdów ucierpiało 8 osób, w tym 2-letnie dziecko.

Do wypadku doszło w niedzielę o godz. 20:00 na drodze wojewódzkiej nr 985 relacji Tarnobrzeg – Mielec. Wstępne ustalenia policjantów wykazały, że 23-letni kierowca audi, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie zatrzymał się przed znakiem „stop” i wyjechał przed jadącego od strony Mielca seata. Kierujący seatem 20-letek uderzył w tył audi, a następnie wjechał w barierę energochłonną. Audi siłą uderzenia zostało zepchnięte na przeciwległy pas ruchu i wjechało pod nadjeżdżającą ciężarówkę.
Reklama
W wypadku ucierpiało 8 osób. Z audi - kierowca, dwie pasażerki w wieku 22 i 47 lat oraz 2-letnie dziecko. Ranni zostali także kierowca seata oraz troje jego pasażerów - dwie kobiety w wieku 22 i 24 lat oraz 29-letni mężczyzna. 62-letni kierowca ciężarowego iveco nie odniósł obrażeń. Mężczyzna pomagał poszkodowanym na miejscu wypadku, ze zniszczonego audi wyciągnął dziecko. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitali w Sandomierzu, Tarnobrzegu i Mielcu

Wszyscy kierowcy uczestniczący w wypadku byli trzeźwi. Tarnobrzescy policjanci badają dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku.

fot. KMP Tarnobrzeg

 

Źródło: KMP Tarnobrzeg
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

"Trzeźwy weekend" na drogach Podkarpacia. Skontrolowano ponad 21 tys. kierujących

PODKARPACIE. Ponad 21 tysięcy kontroli, 43 nietrzeźwych kierowców – to wynik policyjnej akcji pod hasłem „Trzeźwość”, którą funkcjonariusze przeprowadzili na podkarpackich drogach w miniony weekend.

Podkarpacie

Rusza budowa kolejnego odcinka S19 na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Wartość kontraktu to ponad 365 mln zł. Zakończenie prac zaplanowano w trzecim kwartale 2025 roku.

Podkarpacie

II Podkarpacki Festiwal Patriotyczny - majówka z historią w tle

RZESZÓW/TRYŃCZA. Koncerty, turniej rycerski, pokazy grup rekonstrukcyjnych, turniej strzelecki a nawet spływ kajakowy – to tylko wybrane atrakcje drugiej edycji Podkarpackiego Festiwalu Patriotycznego, który odbędzie się 2 maja w Rzeszowie oraz 3...

Podkarpacie

Śmiertelny wpadek w Brzózie Królewskiej. 34-latek wpadł pod ciągnik

PODKARPACIE. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj w Brzózie Królewskiej (powiat leżajski). 34-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Jego życia nie udało się uratować.

Podkarpacie

Wiosenna akcja szczepienia lisów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Uodparnianie lisów potrwa do 27 kwietnia br. 

Podkarpacie

63-letni kierowca miał 7 promili! Jazdę oplem zakończył w rowie

PODKARPACIE. Dodatkowo okazało się, że 63-latek nie ma prawa jazdy i jest objęty sądowym zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych, a samochód którym kierował, nie posiada aktualnych badań technicznych.

Podkarpacie

Pijany kierowca dachował na obwodnicy Mielca

PODKARPACIE. Mieleccy policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na obwodnicy Mielca. 

Reklama