Rzeszów - Środa, 23.04.2025
Reklama

Zderzenie ciężarówki z łosiem

Dodano:

fot. KPP Jarosław
fot. KPP Jarosław
PODKARPACIE. 51-letni kierowca ciężarowego renaulta zderzył się z łosiem, który niespodziewanie wbiegł na ulicę. Uszkodzeniu uległ samochód. Mężczyzna nie odniósł obrażeń, a zwierzę uciekło do pobliskiego lasu.
 
Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 8:00 na drodze wojewódzkiej nr 86 7w miejscowości Mołodycz w powiecie jarosławskim. Mołodyczu. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, przed nadjeżdżający samochód ciężarowy renault, nagle wbiegł łoś. W wyniku zderzenia ze zwierzęciem, samochód uległ uszkodzeniu. 51-letni kierowca pojazdu nie odniósł obrażeń. Zwierzę uciekło do pobliskiego lasu.
 
Policjanci apelują do kierowców o wzmożoną czujność na drodze. Trasy wędrówek zwierząt bardzo często przecinają ciągi komunikacyjne. Kolizja z dzikiem, sarną czy łosiem może być bardzo niebezpieczna. Nie lekceważmy znaków ostrzegawczych, które uczulają na możliwość pojawienia się zwierząt leśnych.

 
Źródło: KPP Jarosław
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

14-latek podpalił dwie stodoły i wiatę

PODKARPACIE. O dalszym losie nastolatka zdecyduje Sąd Rodzinny i Nieletnich w Stalowej Woli.

Podkarpacie

Uwaga! Dziś możliwe burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzenia 1 i 2 stopnia o możliwych burzach z gradem na terenie całego województwa.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na przejeździe kolejowym w Łańcucie

ŁAŃCUT. Na przejeździe kolejowym w Łańcucie doszło do zderzenia samochodu osobowego z pociągiem technicznym. Kobieta kierująca osobówką poniosła śmierć na miejscu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe dane Ministerstwa Zdrowia

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 198 zakażeń w województwie podkarpackim w ciągu ostatniego tygodnia. Z powodu Covid-19 i chorób współistniejących zmarło 3 osoby.  

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym w Tryńczy. Pociąg uderzył w ciężarówkę

PODKARPACIE. W wypadku zginął 37-letni kierowca ciężarówki. 

Podkarpacie

Osiem ofert w przetargu na realizację 6-kilometrowego odcinka S19

PODKARPACIE. Ponad 6-kilomtrowy odcinek S19 Lutcza – Domaradz, będzie jednym z trudniejszych w realizacji fragmentem międzynarodowego szlaku Via Carpatia.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Radawie. 20-letni kierowca uderzył w drzewo

PODKARPACIE. W niedzielę w Radawie doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął 20-letni kierowca volkswagena. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo.

Podkarpacie

Czołowe zderzenie w Kraczkowej. Trzy osoby ranne

ŁAŃCUT. Policjanci z Łańcuta wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek w Kraczkowej. Doszło tam do czołowego zdarzenia dwóch samochodów osobowych. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Reklama