Rzeszów - Niedziela, 20.04.2025
Reklama

Zatrzymano 37-latke z 2 promilami. Z 12-letnim dzieckiem chciała przejechać ponad 100 km

Dodano:

fot. KPP Nisko
fot. KPP Nisko
PODKARPACIE. Jechała ze Stalowej Woli do Krosna. Wiozła ze sobą 12-letniego syna. 37-latka miała w organizmie ponad 2 promile. Policjanci zatrzymali ją w Jeżowem.

W sobotę przed godz. 9, policjanci z Niska otrzymali zgłoszenie z którego wynikało, że kierująca chryslerem jedzie z otwartą maską i może być nietrzeźwa. Dodatkowo z przekazanych informacji wynikało, że w samochodzie przewożone jest dziecko. 

Dyżurny z Niska wysłał patrol ruchu drogowego, a w Jeżowem powiadomił dzielnicowego. Na szczęście jazda nietrzeźwej kobiety zakończyła się w Jeżowem. Dzielnicowy zatrzymał chryslera. 

Okazało się, że kobieta był kompletnie pijana. Jechała z 12-letnim synem i psem do rodziny w okolice Krosna. Zostało jej do przejechania jeszcze 100 kilometrów.

Policjanci zbadali jej stan trzeźwości. 37-latka miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali jej prawo jazdy. Kierującą, syna, psa i pojazd funkcjonariusze przekazali pod opiekę rodzinie.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Alert IMGW! Burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Ostrzeżenie obowiązuje w dniu 25.07.2023 w godz. 12:00 – 21:00.

Podkarpacie

9-latek na rowerze potrącony przez samochód. Interweniował śmigłowiec LPR

PODKARPACIE. Do zdarzenia doszło w miejscowości Przybówka w powiecie krośnieńskim. Życiu chłopca nie zagraża niebezpieczeństwo.

Podkarpacie

IMGW ostrzega! W środę możliwe burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Alert obowiązuje od godz. 11:00 do godz. 22:00. Prognozowane są burze, miejscami z gradem. Towarzyszyć im będą silne opady deszczu od 20 mm do 30 mm oraz porywy wiatru do 80 km/h.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Przeworsku. Nie żyje 73-letni pieszy

PODKARPACIE. 73-letni mężczyzna, podczas przechodzenia przez przejście dla pieszych, został śmiertelnie potrącony przez kierującego seatem. Policja ustala szczegóły tego tragicznego zdarzenia.

Podkarpacie

Jeszcze więcej gondoli i atrakcji w ośrodku PKL Solina

PODKARPACIE. W ośrodku turystycznym Grupy PKL w Solinie zamontowane zostały dodatkowe gondole. Latem do dyspozycji turystów będzie ich aż 34, co wpłynie na lepszy komfort podróżujących oraz krótszy czas oczekiwania na tę...

Podkarpacie

22-latek uderzył skodą w drzewo. Interweniował śmigłowiec LPR

PODKARPACIE. 22-letni kierowca skody stracił panowanie nad samochodem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Mężczyzna odniósł ciężkie obrażenia i śmigłowcem LPR został przetransportowany do szpitala.

Podkarpacie

Paralotnia runęła na ziemię. Nie żyje 44-letni mężczyzna

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Knapy w powiecie tarnobrzeskim. 

Reklama