Rzeszów - Wtorek, 22.04.2025
Reklama

Zablokowana krajowa „dziewiątka”. Naczepa z kruszywem uległa uszkodzeniu

Dodano:

fot. KPP Kolbuszowa
fot. KPP Kolbuszowa
PODKARPACIE. Kolbuszowscy policjanci pracują na miejscu zderzenia dwóch ciężarówek na drodze krajowej nr 9 w Cmolasie. Jeden z pojazdów zablokował jezdnię. Do czasu jego usunięcia policjanci kierują podróżujących tym odcinkiem drogi na objazdy.

Do zdarzenia doszło około godz. 12, w Cmolasie, na drodze krajowej nr 9, na odcinku relacji Kolbuszowa-Tarnobrzeg.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący ciężarowym volvo, jadący w kierunku Rzeszowa najechał na tył jadącego przed nim mercedesa wraz z naczepą.

W wyniku zderzenia volvo wraz z naczepą załadowaną kruszywem uległo uszkodzeniu i zablokowało jezdnię. Kierowcy obydwu pojazdów nie odnieśli obrażeń, byli trzeźwi.

Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. Do czasu usunięcia pojazdu z drogi  samochody kierowane będą na objazdy.  
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Podejrzenie zatrucia czadem w Makowisku. 9-osobowa rodzina w szpitalu

​PODKARPACIE.  Źródłem tlenku węgla najprawdopodobniej był piecyk gazowy służący do podgrzewania wody, znajdujący się w łazience.

Podkarpacie

Wręczono statuetki Konkursu "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza" oraz Programu "Smaczne bo Podkarpackie"

RZESZÓW. 14 grudnia w Sali Kongresowej Centrum Kongresowo-Wystawienniczego Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa wręczono nagrody i wyróżnienia w najważniejszych podkarpackich nagrodach biznesowych.

Podkarpacie

Śmiertelne potrącenie na torach w Nisku

PODKARPACIE. Pociąg relacji Stalowa Wola - Rozwadów – Przeworsk śmiertelnie potrącił mężczyznę, który nagle znalazł się na torach. Niżańscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku.

Podkarpacie

Intensywne opady śniegu. Blisko 160 interwencji podkarpackich strażaków

PODKARPACIE. Działania strażaków polegały przede wszystkim na usuwaniu połamanych konarów, gałęzi oraz drzew leżących na jezdniach i chodnikach.

Podkarpacie

Karambol na A4 w Korczowej. Wśród poszkodowanych kobiety w ciąży i dzieci

PODKARPACIE. Na autostradzie A4 w Korczowej doszło do zderzenia pięciu samochodów. Pięć osób trafiło do szpitala, w tym dwójka dzieci.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na torach. Nie żyje 17-latka

PODKARPACIE. Do wypadku doszło na przejeździe kolejowym bez zapór w Wierzawicach.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Pilźnie. Nie żyje 80-letni mężczyzna

PODKARPACIE. Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Podkarpacie

Bieszczadka, Duża Mi, a może ViaKarpatka? - trwa konkurs na "imię" dla maszyny TBM

PODKARPACIE. Trwa konkurs na wybór „imienia” dla maszyny TBM (ang. Tunnel Boring Machine), która wydrąży ponad 2-kilometrowy tunel na drodze ekspresowej S19 Rzeszów Południe - Babica. Do wyboru jest sześć nazw.

Reklama