Rzeszów - Czwartek, 24.04.2025
Reklama

Z zalewu w Strzegocicach wyłowiono ciało mężczyzny. Prawdopodobnie to poszukiwany 29-latek

Dodano:

fot. KP PSP w Dębicy
fot. KP PSP w Dębicy
PODKARPACIE. W czwartek, 28 kwietnia, około godz. 18:00 z zalewu w Strzegocicach wyłowiono ciało mężczyzny. Najprawdopodobniej jest to poszukiwany 29-latek, który w minioną niedzielę wypadł ze skutera i zniknął pod wodą.

W niedzielę, 24 kwietnia nad zalewem w Strzegocicach w powiecie dębickim, 29-letni mężczyzna wraz z 24-letnią kobietą płynęli skuterem. W pewnym momencie skuter przewrócił się, a mężczyzna z kobietą znaleźli się w wodzie. 24-latce udało się dopłynąć do brzegu, natomiast 29-latek zniknął pod wodą. Strażacy rozpoczęli poszukiwania mężczyzny.

Wczoraj, podczas kolejnego dnia poszukiwań, z zalewu wyłowiono ciało mężczyzny. Policja wspólnie z prokuraturą ustalają, czy jest to poszukiwany 29-latek. Miejsce, w którym odnaleziono ciało, wskazali przemyscy strażacy przeszukujący zalew za pomocą sonaru.

We wczorajsze poszukiwania zaangażowani byli również strażacy PSP ze specjalistycznej grupy wodno-nurkowej „Sanok” oraz strażacy z powiatu dębickiego.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Zderzenie samochodu z żubrem w Bieszczadach

PODKARPACIE. W wypadku ranna została pasażerka samochodu. Niestety zwierzę nie przeżyło.

Podkarpacie

14-latek podpalił dwie stodoły i wiatę

PODKARPACIE. O dalszym losie nastolatka zdecyduje Sąd Rodzinny i Nieletnich w Stalowej Woli.

Podkarpacie

Uwaga! Dziś możliwe burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzenia 1 i 2 stopnia o możliwych burzach z gradem na terenie całego województwa.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na przejeździe kolejowym w Łańcucie

ŁAŃCUT. Na przejeździe kolejowym w Łańcucie doszło do zderzenia samochodu osobowego z pociągiem technicznym. Kobieta kierująca osobówką poniosła śmierć na miejscu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe dane Ministerstwa Zdrowia

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 198 zakażeń w województwie podkarpackim w ciągu ostatniego tygodnia. Z powodu Covid-19 i chorób współistniejących zmarło 3 osoby.  

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym w Tryńczy. Pociąg uderzył w ciężarówkę

PODKARPACIE. W wypadku zginął 37-letni kierowca ciężarówki. 

Podkarpacie

Osiem ofert w przetargu na realizację 6-kilometrowego odcinka S19

PODKARPACIE. Ponad 6-kilomtrowy odcinek S19 Lutcza – Domaradz, będzie jednym z trudniejszych w realizacji fragmentem międzynarodowego szlaku Via Carpatia.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Radawie. 20-letni kierowca uderzył w drzewo

PODKARPACIE. W niedzielę w Radawie doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął 20-letni kierowca volkswagena. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo.

Reklama