Rzeszów - Niedziela, 20.04.2025
Reklama

Wypadek w Zawadce Brzosteckiej. Do szpitala trafiła 4-latka

Dodano:

fot. KPP Dębica
fot. KPP Dębica
PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Zawadka Brzostecka. Kierująca peugeotem doprowadziła do zderzenia z dwoma pojazdami. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiła 4-letnia dziewczynka.

Do wypadku doszło 25 listopada około godz.8.30, w Zawadce Brzosteckiej. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 51-letnia mieszkanka Miejsca Piastowego kierując peugeotem, z nieznanych przyczyn zjechałana na przeciwny pas ruchu.

Początkowo otarła się bokiem pojazdu o jadącego z naprzeciwka renaulta traffica, a następnie uderzyła czołowo w następny pojazd, fiata punto. W wyniku zderzenia i doznanych obrażeń do tarnowskiego szpitala przewieziono 4-letnią mieszkankę Glinika Górnego, pasażerkę fiata.

Kierująca peugetoem, kierująca fiatem 23-letnia mieszkanka Glinika Górnego oraz kierująca renaultem 51-letnia mieszkanka Krosna nie ucierpiały w zdarzeniu. Przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem wykazało trzeźwość uczestników wypadku.
 
Źródło: KPP Dębica
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Kolizja czterech samochodów w Krośnie. Trzy osoby trafiły do szpitala

KROSNO. Na ul. Krakowskiej w Kośnie doszło do zderzenia się czterech samochodów. Trzy osoby trafiły do szpitala. Przyczyną zdarzenia było niezachowanie bezpiecznej odległości.

Podkarpacie

Zamek w Łańcucie „Cudem Polski 2024”

48 obiektów z całego kraju wzięło udział w plebiscycie organizowanym przez National Geographic Traveler. Z każdego województwa mogła wygrać tylko jedna atrakcja turystyczna. Zwycięzcą na Podkarpaciu został Zamek w Łańcucie, który otrzymał...

Podkarpacie

Podkarpacie. Nowi konsultanci wojewódzcy w ochronie zdrowia

Wojewoda podkarpacki, Teresa Kubas-Hul, powołała na pięcioletnią kadencję nowych konsultantów wojewódzkich w ochronie zdrowia.

Podkarpacie

Alert IMGW. W poniedziałek burze na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W poniedziałek (10.06) w województwie podkarpackim obowiązuje ostrzeżenie II stopnia wydane przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w związku z burzami jakie przejdą nad naszym regionem.

Podkarpacie

Powozem po zabytkowym parku Muzeum-Zamku w Łańcucie

ŁAŃCUT. Po kilku latach nieobecności powraca trasa spaceru stylowym powozem, realizowana po zabytkowym parku krajobrazowym Muzeum Zamku w Łańcucie. Przez ostatnie lata trasa spacerowa przebiegała wyłącznie po mieście.

Podkarpacie

Ostrzeżenie IMGW. W piątek burze na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed burzami, jakie spodziewane są w piątek (7.06) na terenie Podkarpacia.

Posąg młodzieńca duszącego węża

Historyczna atrakcja wróciła do parku Muzeum-Zamku w Łańcucie

RZESZÓW. Muzeum Zamek w Łańcucie ma nową atrakcję. Posąg młodzieńca duszącego węża trafił na swoje miejsce po wieloletniej przerwie.

Dwa zarzuty dla 39-latki

Piła z koleżanką w trakcie jazdy autem. Z tyłu spał jej 8-letni syn

PODKARPACIE. Dwa zarzuty usłyszała 39-letnia mieszkanka powiatu tarnobrzeskiego, która w trakcie jazdy, wspólnie z pasażerką piła alkohol. Na tylnym siedzeniu spał jej 8-letni syn.

Reklama