Rzeszów - Wtorek, 29.04.2025
Reklama

Wypadek ciężarówki na S19 w Kamieniu. Zginął 37-letni kierowca

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
KAMIEŃ. Na drodze ekspresowej S19 w miejscowości Kamień w powiecie rzeszowskim, ciężarówka wjechała w bariery ochronne i przewróciła się. 37-letni kierowca samochodu zginął na miejscu.

Do wypadku doszło w piątek po godz. 12:00. Jak wstępnie ustalili policjanci, 37-letni kierowca ciężarowego Dafa z naczepą, jadąc w kierunku Rzeszowa, z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w bariery ochronne. Ciężarówka przewróciła się, a ładunek z kostki brukowej którą przewoziła, przygniótł kabinę kierowcy. Mężczyzna zginął na miejscu.

Przez jakiś czas pas drogi w kierunku Rzeszowa był zablokowany, a ruch odbywał się sąsiednim pasem.

Policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli ślady na miejscu zdarzenia, które pozwolą na ustalenie szczegółowych okoliczności wypadku.
 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Spada liczba ognisk koronawirusa na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Jeszcze w poniedziałek Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie informowała o 22 ogniskach koronawirusa na terenie województwa podkarpackiego. W chwili obecnej jest ich 4.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowy rekord zakażeń i zgonów na Podkarpaciu. Ponad 1000 przypadków [28.10.2020]

PODKARPACIE. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono dziś 1039 nowych przypadków. Zmarło 22 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Punkty dive-thru na Podkarpaciu wydłużają godziny pracy

PODKARPACIE. W ostatnim tygodniu wszystkie punkty pobrań w województwie podkarpackim zwiększyły łączną tygodniową liczbę godzin pracy o 174 godziny.

Podkarpacie

Koronawirus. 742 nowe przypadki zakażenia na Podkarpaciu [27.10.2020]

PODKARPACIE. Na Podkarpaciu potwierdzono 742 przypadki, 283 osoby wyzdrowiały. Zmarło 5 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Tragiczne wypadki na Podkarpaciu. Zginęły dwie młode osoby

PODKARPACIE. Do dwóch tragicznych wypadków doszło w niedzielę na drogach Podkarpacia. W Mielcu zginął 22-latek, natomiast w Makowisku w powiecie jarosławskim śmierć poniosła 16-letnia pasażerka mercedesa.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 729 zakażeń, 491 wyzdrowień, 7 zgonów [26.10.2020]

PODKARPACIE. Województwo podkarpackie zajęło 5. miejsce pod względem liczby nowych przypadków koronawirusa potwierdzonych w ciągu ostatniej doby – zachorowało 729 osób. Jednocześnie odnotowano rekordową liczbę wyzdrowień – 491 osób. Zmarło 7 mieszkańców...

Podkarpacie

59-latek targnął się na swoje życie. Uratowali go policjanci

PODKARPACIE. Blisko 50 policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu poszukiwało 59-letniego mężczyzny, który wg ustaleń policjantów mógł znajdować się w sytuacji zagrażającej życiu.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowy rekord zakażeń na Podkarpaciu [24.10.2020]

PODKARPACIE. 891 zakażeń, 269 wyzdrowień, 13 zgonów - oto najnowsze dane z województwa podkarackiego. 

Reklama