Rzeszów - Piątek, 25.04.2025
Reklama

Wolne miejsca pracy w podrzeszowskiej fabryce BSH

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Firma poszukuje pracowników o wykształceniu i doświadczeniu technicznym, inżynierów oraz osób do pracy w magazynie z uprawnieniami UDT.

Pomimo kryzysu gospodarczego wywołanego przez pandemię, firma BSH, lider wśród producentów AGD, z miesiąca na miesiąc notuje wzrost sprzedaży, a tym samym wzrost zatrudnienia we wszystkich fabrykach w Polsce.

Wolne miejsca pracy są również w fabryce małego AGD w Głogowie Małopolskim, gdzie koncern produkuje m.in. odkurzacze marki Bosch oraz ekspresy do kawy Tassimo. Poszukiwani są pracownicy o wykształceniu i doświadczeniu technicznym, inżynierów oraz osób do pracy w magazynie z uprawnieniami UDT.

Jak zapewnia koncern, pracownicy podrzeszowskiej fabryki mogą liczyć na bardzo dobre warunki pracy.

- Produkcja w Rzeszowie prowadzona jest zgodnie z najwyższymi standardami pracy i z poszanowaniem wysokich wymagań bezpieczeństwa, charakterystycznych dla Grupy BSH. Zakład w Głogowie Małopolskim oferuje świetnie zorganizowane stanowiska pracy, dogodne połączenie komunikacyjne, znakomicie wyposażone kąciki socjalne, kantynę na terenie zakładu oraz przyjazną atmosferę pracy w oparciu o wartości BSH – mówi Andrzej Maślak, Head of Public Relations w BSH.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Jeszcze więcej gondoli i atrakcji w ośrodku PKL Solina

PODKARPACIE. W ośrodku turystycznym Grupy PKL w Solinie zamontowane zostały dodatkowe gondole. Latem do dyspozycji turystów będzie ich aż 34, co wpłynie na lepszy komfort podróżujących oraz krótszy czas oczekiwania na tę...

Podkarpacie

22-latek uderzył skodą w drzewo. Interweniował śmigłowiec LPR

PODKARPACIE. 22-letni kierowca skody stracił panowanie nad samochodem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Mężczyzna odniósł ciężkie obrażenia i śmigłowcem LPR został przetransportowany do szpitala.

Podkarpacie

Paralotnia runęła na ziemię. Nie żyje 44-letni mężczyzna

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Knapy w powiecie tarnobrzeskim. 

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na obwodnicy Leżajska. Nie żyją 2 osoby

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Podkarpacie

Więcej policjantów na podkarpackich drogach w majowy weekend

PODKARPACIE. Podkarpaccy policjanci rozpoczęli działania pod hasłem "Majowy weekend 2023". Akcja potrwa do czwartku, 4 maja.

Podkarpacie

6-latek wjechał rowerem prosto pod samochód

PODKARPACIE. 6-letni chłopiec jadący  na rowerze został potrącony przez samochód. Mały cyklista trafił do szpitala w Rzeszowie.

Podkarpacie

Wielkie otwarcie bram Parku Tajemnicza Solina. W tym sezonie jeszcze więcej atrakcji

PODKARPACIE. Otwarciu towarzyszyć będzie piknik rodzinny oraz dodatkowe wydarzenia.

Reklama