Rzeszów - Środa, 23.04.2025
Reklama

Uwaga, będzie ślisko. Opady marznące i gołoledź na Podkarpaciu

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed marznącymi opadami. Alarm dotyczy całego Podkarpacia.

Zgodnie z prognozą synoptyków, od środy do czwartku na terenie wszystkich powiatów województwa, wystąpią słabe opady marznącego deszczu powodujące gołoledź.

Ostrzeżenie obowiązuje od godz. 17:00 (17 stycznia) do godz. 9:00 (18 stycznia) dla powiatów: bieszczadzki, brzozowski, dębicki, jarosławski, jasielski, kolbuszowski, Krosno, krośnieński, leski, leżajski, lubaczowski, łańcucki, mielecki, niżański, przemyski, Przemyśl, przeworski, ropczycko-sędziszowski, rzeszowski, Rzeszów, sanocki, stalowowolski, strzyżowski i tarnobrzeski oraz od godz. 19:00 (17.01) do godz. 6:00 (18.01) dla Tarnobrzega.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Kolejny krok w kierunku budowy S19 Sokołów Małopolski - Jasionka

PODKARPACIE. Pozytywnym wynikiem zakończyła się kontrola przetargu na dobudowę drugiej jezdni drogi ekspresowej S19 Sokołów Małopolski Północ - Jasionka.

Podkarpacie

Rozpoczyna się budowa nowego mostu kolejowego w Przemyślu

PRZEMYŚL. W listopadzie rozpoczną się prace przy przebudowie mostu kolejowego im. Tadeusza Porembalskiego w Przemyślu i budowie nowej przeprawy przez rzekę San.

Podkarpacie

Zderzenie osobówki z motocyklem w Łańcucie. 2 osoby trafiły do szpitala

ŁAŃCUT. Ruchu na drodze wojewódzkiej nr 877 odbywa się wahadłowo.

Podkarpacie

Wypadek w Łańcucie. Zderzyły się trzy pojazdy

ŁAŃCUT. Łańcuccy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na drodze krajowej nr 94 w Łańcucie. W wyniku zderzania trzech pojazdów do szpitala trafiły cztery osoby.

Podkarpacie

Śmiertelne potrącenie rowerzysty w Radymnie

PODKARPACIE. Do wypadku doszło dziś rano. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Podkarpacie

Pierwsza ofiara czadu na Podkarpaciu w tym sezonie

PODKARPACIE. Do tragedii doszło w miejscowości Grzęska w powiecie przeworskim.

Podkarpacie

Fundacja Dr Clown poszukuje wolontariuszy na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Poszukiwane są osoby chętne do dzielenia się dobrą energią w szpitalach i placówkach specjalnych w Przemyślu, Rzeszowie i Sanoku. Aby zostać wolontariuszem należy mieć ukończone 18 lat, górnej granicy nie określono. 

Podkarpacie

Oddziały paszportowe zamknięte przez tydzień

PODKARPACIE. Przerwa związana jest z wdrożeniem Rejestru Dokumentów Paszportowych.

Reklama