Rzeszów - Wtorek, 29.04.2025
Reklama

Uruchomiono pierwszy na Podkarpaciu Punkt Szczepień Powszechnych

Dodano:

fot. Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie
fot. Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie
RZESZÓW. W Jarosławiu ruszył pierwszy na Podkarpaciu pilotażowy Punkt Szczepień Powszechnych. Punkt będzie w stanie zaszczepić kilkaset osób dziennie.

19 kwietnia 2021 r. w sali gimnastycznej Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jarosławiu, przy ul. Jana Pawła II 30 uruchomiono Punkt Szczepień Powszechnych. To pierwsza tego typu placówka na Podkarpaciu. Punkt prowadzony jest przez Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu.

Pacjenci będą obsługiwani przez 3 zespoły szczepiące, na miejscu będzie pracowało także 3 rejestratorów. Wsparcie logistyczne zapewnią żołnierze WOT.

Szczepienia będą wykonywane od poniedziałku do niedzieli od godz. 8.00 do 18.00 i będą realizowane zgodnie z wytycznymi Narodowego Programu Szczepień.

W sobotę, 17 kwietnia ruszyła rejestracja telefoniczna na szczepienia w jarosławskim punkcie. Pacjenci mogą się rejestrować od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 oraz w sobotę,niedzielę i święta w godzinach od 8:00 do 16:00 pod numerami telefonów: 722 040 270, 785 007 361, 722 020 770.

Punkt Szczepień Powszechnych w Jarosławiu jest w stanie zaszczepić kilkaset osób dziennie.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Będzie otwarcie łącznika A4 z drogą krajową nr 94

PODKARPACIE. Nowy łącznik zostanie otwarty już w najbliższy piątek. 

Podkarpacie

Pijany jechał pod prąd autostradą. 6 osób, w tym dwoje dzieci, trafiło do szpitala

PODKARPACIE. Kierowca renaulta, jadąc autostradą pod prąd, zderzył się z busem, w którego tył uderzyło jeszcze subaru.

Podkarpacie

Zawodnicy wyścigu kolarskiego wjadą na Podkarpacie. Będą utrudnienia w kilku miastach [TRASA]

PODKARPACIE. Zawodnicy 30. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego "Solidarności" i Olimpijczyków w najbliższy weekend wjadą na teren Podkarpacia.

Podkarpacie

4,5 mln na nowe miejsca pracy i utrzymanie obecnych

PODKARPACIE. Sześć Lokalnych Grup Działania otrzymało dodatkowe pieniądze na realizację Lokalnych Strategii Rozwoju.

Podkarpacie

41-latek znęcał się nad żoną. Nie był to jego pierwszy raz

LEŻAJSK. 41- latek jest podejrzany o fizyczne i psychiczne znęcanie się nad żoną.

Podkarpacie

Osiem haubic „Krab”, wyprodukowanych w Stalowej Woli, trafiło do Wojska Polskiego

STALOWA WOLA. 22 czerwca br. Hutę Stalowa Wola opuścił konwój 8 samobieżnych haubic „Krab”.

Podkarpacie

Zdemontowali znaki drogowe. Policji tłumaczyli, że to prezent urodzinowy

KROSNO. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu, a o ich przyszłości zadecyduje sąd.

Reklama