Rzeszów - Wtorek, 22.04.2025
Reklama

Uderzyła motocyklem w przystanek. Mimo reanimacji zmarła

Dodano:

fot. Archiwum KWP Rzeszów
fot. Archiwum KWP Rzeszów
Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w miejscowości Zdziarzec. Kobieta kierująca motocyklem, uderzyła w przystanek. Mimo reanimacji kobieta zmarła.

Do wypadku doszło w niedzielę, 29 marca około godz. 15.30 w miejscowości Zdziarzec w powiecie mieleckim. Jak wstępnie ustalili policjanci, kobieta kierująca motocyklem, na zakręcie wypadła z drogi i uderzyła w przystanek. Niestety, na skutek poniesionych obrażeń. pomimo akcji reanimacyjnej, 30-letnia mieszkanka powiatu mieleckiego zmarła.

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego wypadku.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Spada liczna aptek. 80,5 proc. magistrów farmacji to kobiety

PODKARPACIE. W 2018 roku na Podkarpaciu funkcjonowało 687 aptek ogólnodostępnych oraz 124 punkty apteczne.

Podkarpacie

Kapitan statku na Jeziorze Solińskim pod wpływem alkoholu

62-letni kapitan jednego ze statków pasażerskich pływających po Jeziorze Solińskim został zatrzymany przez Policję. Mężczyzna miał blisko 1,4 promila alkoholu.

Podkarpacie

W czasie festynu zawalił się dach sceny. Trzy osoby przewieziono do szpitala

PRZEMYŚL. W wyniku burzy i silnych powiewów wiatru zawalił się dach sceny muzycznej oraz jeden ze stojący obok namiotów.

Podkarpacie

Otwarto nowy łącznik autostradowy. Inwestycja kosztowała blisko 11 mln zł

DĘBICA. Łącznik połączy autostradę A4 ze starą krajową „czwórką” oraz z drogą wojewódzką Dębica – Mielec.

Podkarpacie

Powstał ilustrowany przewodnik po Bieszczadach dla rodzin z dziećmi

Do wyjazdu w Bieszczady zachęcają twórcy przewodnika NIEMAPA.

Podkarpacie

Będzie otwarcie łącznika A4 z drogą krajową nr 94

PODKARPACIE. Nowy łącznik zostanie otwarty już w najbliższy piątek. 

Podkarpacie

Pijany jechał pod prąd autostradą. 6 osób, w tym dwoje dzieci, trafiło do szpitala

PODKARPACIE. Kierowca renaulta, jadąc autostradą pod prąd, zderzył się z busem, w którego tył uderzyło jeszcze subaru.

Reklama