Rzeszów - Środa, 30.04.2025
Reklama

Uderzył siekierą śpiącą żonę. 56-latek został tymczasowo aresztowany

Dodano:

fot. KPP Sanok
fot. KPP Sanok
SANOK. Policjanci zatrzymali 56-letniego mieszkańca powiatu sanockiego, który zranił siekierą swoją żonę. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Sad zdecydował, że najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

W ubiegły poniedziałek, policjanci z Sanoka interweniowali w związku ze zgłoszeniem o zranieniu kobiety siekierą. Na miejscu okazało się, że w jednym z mieszkań, 56-letni mężczyzna uderzył obuchem siekiery śpiącą żonę.

Z ustaleń wynika, że kobieta wytrąciła sprawcy narzędzie i tym sposobem zdołała uniknąć kolejnych obrażeń. Policjanci zatrzymali 56-letniego mieszkańca powiatu sanockiego. Kobieta z urazem głowy została przewieziona do szpitala.

56-latek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa . W wtorek prokuratura na wniosek policjantów wystąpiła do sądu o zastosowanie wobec mężczyzny środka zapobiegawczego.

Sąd przychylił się do tego wniosku, stosując wobec podejrzanego tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy. O karze dla mężczyzny zdecyduje sąd.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

5 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Łącznie zakażonych jest już 25 osób.

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu. [21.03.2020]

PODKARPACIE. Już 25 osób zakażonych koronawirusem SARS-COV-2 na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Blisko 600 podkarpackich strażaków pomaga w walce z koronawirusem

PODKARPACIE. Podkarpaccy straży biorą czynny udział w szeregu działaniach, mających na celu zminimalizowanie rozprzestrzeniania się koronawirusa. Ich zadania mają charakter wspomagający działania innych służb.

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu. [20.03.2020]

PODKARPACIE. 5019 osób pod nadzorem, 4472 w kwarantannie, 48 osób hospitalizowanych, 827 wykonanych testów, 19 przypadków zakażenia koronawirusem – oto aktualna sytuacja w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Trzy firmy zainteresowane budową mostu przez potok Pielnica w Zarszynie

Rzeszowski oddział GDDKiA zakończył przetarg na budowę mostu przez potok Pielnica w Zarszynie. Realizacją inwestycji zainteresowane są trzy firmy.

Podkarpacie

Fabryka z Sędziszowa Małopolskiego będzie produkować maseczki ochronne

Sędziszowski zakład znany z produkcji filtrów do samochodów i maszyn rolniczych, dołącza do grona firm zaangażowanych w walkę z epidemią koronawirusa COVID-19

Podkarpacie

Koronawirus. Kolejna ofiara śmiertelna na Podkarpaciu

W szpitalu w Łańcucie zmarłą 27-letnia kobieta, która była w stanie ciężkim. 

Podkarpacie

Kierujący motorowerem nie przeżył zderzenia z ciężarówką

Do tragicznego wypadku doszło dziś w Sanoku. Nie żyje kierujący motorowerem, który zderzył się z samochodem ciężarowym.

Reklama