Rzeszów - Piątek, 25.04.2025
Reklama

Uderzył samochodem w wózek. 8-miesięczne niemowlę wypadło

Dodano:

fot. KPP Kolbuszowa
fot. KPP Kolbuszowa
KOLBUSZOWA. 8-miesięczne niemowlę wypadło z wózka, po tym jak uderzył w nie samochód. Dziecko trafiło do szpitala. Kierowca samochodu był trzeźwy.

Do groźnego zdarzenia doszło w piątek około godz. 16:00  na ul. Plac Wolności w centrum Kolbuszowej. Jak wstępnie ustaliła Policja, kierujący oplem vectra uderzył w wózek prowadzony przez kobietę, która wraz z dwójką dzieci przechodziła przez jezdnię. Wskutek uderzenia, 8-miesięczna dziewczynka wypadła z wózka. Dziecko zostało przewiezione do szpitala w stanie nie zagrażającym życiu, przebywa na obserwacji. 31-letnia kobieta i drugie dziecko nie mają obrażeń.

23-letni kierowca opla był trzeźwy. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Czołowe zderzenie skody z dostawczym renault. Trzy osoby przewieziono do szpitala

PODKARPACIE. W wyniku zderzenia skody z dostawczym renaultem, do szpitala zostały przetransportowane trzy osoby.

Podkarpacie

Spada na Podkarpaciu liczba lekarzy. Zgoła inaczej przedstawia się sytuacja pielęgniarek

PODKARPACIE. W Polsce na 10 tys. mieszkańców przypadało 23 lekarzy

Podkarpacie

Podkarpaccy policjanci rozpoczynają akcję „Pieszy”

PODKARPACIE. Dzisiaj w województwie podkarpackim policjanci prowadzą działania pn. „Pieszy”.

Podkarpacie

Uszkodzono rurociąg gazowy. Ewakuowano mieszkańców z ośmiu gospodarstw

PODKARPACIE. Informacja o zdarzeniu wpłynęła do dyżurnego PSP w Krośnie w sobotę, 7 grudnia o godz. 10:30.

Podkarpacie

Zgłosił kradzież i wpadł za narkotyki. Dodatkowo okazało się, że był poszukiwany

MIELEC. Sąd zastosował trzymiesięczny areszt wobec 25-letniego mieszkańca województwa wielkopolskiego. 

Podkarpacie

694 rodzin z Podkarpacia otrzymało Szlachetną Paczkę

PODKARPACIE, POLSKA. Wolontariusze Szlachetnej Paczki w sobotę i niedzielę 7-8 grudnia ponownie zapukali do tysięcy domów w całej Polsce.

Podkarpacie

43-latek miał 4 promile jadąc samochodem. Zasnął na środku drogi

PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę, który na środku drogi zatrzymał swojego volkswagena i uciął sobie drzemkę.

Podkarpacie

Trwa budowa obwodnicy Stalowej Woli i Niska [FOTO]

PODKARPACIE. Trwają prace budowlane związane ze stworzeniem 15-kilometrowej obwodnicy Niska i Stalowej Woli. 

Reklama