Rzeszów - Poniedziałek, 21.04.2025
Reklama

Tragiczny wypadek w Krośnie. Nie żyje 81-letni pieszy

Dodano:

fot. Archiwum KMP Krosno
fot. Archiwum KMP Krosno
PODKARPACIE. 24-latek kierujący bmw potrącił 81-letniego mężczyznę, przechodzącego przez przejście. W wyniku doznanych obrażeń, pieszy zmarł w drodze do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 13.30, w Krośnie na ul. Bohaterów Westerplatte. Jak wstępnie ustalili policjanci, 24-letni mieszkaniec Krosna, kierujący bmw, na prostym odcinku drogi, potrącił 81-letniego mężczyznę, który przechodził przez oznakowane przejście dla pieszych. Pieszy doznał poważnych obrażeń, był reanimowany na miejscu wypadku. Zmarł w karetce w drodze do szpitala.
 
Kierowca bmw był trzeźwy. Pobrano od niego krew do badań na zawartość substancji odurzających. Decyzją prokuratora mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do krośnieńskiej komendy.

 
Źródło: KMP Krosno
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Grupa SPEED w akcji. Motocyklista pędził ponad 170 km/h w terenie zabudowanym

PODKARPACIE. Trzech motocyklistów zostało ukaranych wysokimi mandatami za szybką jazdę. Jeden z nich pędził aż 179 km/h w terenie zabudowanym.

Podkarpacie

Burze na Podkarpaciu. Ponad 300 interwencji strażaków

PODKARPACIE. Podkarpaccy strażacy usuwali skutki burz, które przeszły wczoraj nad regionem. Odnotowano 325 interwencji. Nikt nie został ranny.

Podkarpacie

Tragedia nad Jeziorem Solińskim. Utonął 59-letni mężczyzna

PODKARPACIE. Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj po godz. 16:00 na Jeziorze Solińskim w miejscowości Rajskie. Utonął 59-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego.

Podkarpacie

Śmiertelny wpadek na A4. Nie żyje 42-latek z Rzeszowa

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło w rejonie zjazdu z autostrady A4 w miejscowości Mirocin, w powiecie przeworskim. 42-letni motocyklista uderzył w bariery ochronne. Zginął na miejscu.

Podkarpacie

Dachowanie samochodu z 5 osobami. Interweniował śmigłowiec LPR

PODKARPACIE. Pięciu mężczyzn ucierpiało w wypadku, do którego doszło w miejscowości Jabłonica Ruska w powiecie brzozowskim. Najbardziej poszkodowany został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Rzeszowie. Jego stan jest ciężki.

Podkarpacie

Polregio zawiesza kilka pociągów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W okresie wakacyjnym nastąpi czasowe zawieszenie kursowania kilku pociągów Polregio S.A. na trasach regionu. Powód: brak maszynistów.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Hoszowie. Auto porwała woda, kierowca nie przeżył

PODKARPACIE. Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj w Hoszowie. Osobowe mitsubishi zostało porwane przez silny nurt potoku. Niestety, 71-letni kierowca pojazdu nie zdołał się uratować.

Reklama