Rzeszów - Piątek, 18.04.2025
Reklama

Szedł środkiem jezdni, został potrącony przez samochód. 56-latek zginął na miejscu

Dodano: /

fot. KPP w Jaśle
fot. KPP w Jaśle

PODKARPACIE. Jasielscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku. Kierowca fiata potrącił 56-letniego pieszego, który szedł środkiem jezdni. Niestety jego życia nie udało się uratować.

Do wypadku doszło wczoraj, około godz. 18:30 w Woli Cieklińskiej w powiecie jasielskim. Ze wstępnych wynika, że kierujący fiatem jadąc w stronę Gorlic, potrącił pieszego, który szedł środkiem jezdni w tym samym kierunku. 56-letni mieszkaniec gminy Dębowiec poniósł śmierć na miejscu.

Przez kilka godzin, droga w miejscu zdarzenia była całkowicie zablokowana.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady, które pomogą z ustaleniu dokładnych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Ponad 30 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu [8.09.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 35 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 na Podkarpaciu. Wyzdrowiało kolejne 11 osób. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych.

Podkarpacie

"Tropiciele Kultury" - nowy, filmowy projekt Podkarpackiego Stowarzyszenia dla Aktywnych Rodzin

PODKARPACIE. Tym razem będzie to seria filmików z udziałem dzieci, która ma „odczarować” wizyty w muzeach i pokazać je z innej perspektywy.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 400 nowych zakażeń w kraju. Na Podkarpaciu 26 przypadków [7.09.2021]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim potwierdzono 26 nowych przypadków. Wyzdrowiało 13 osób. Nie odnotowany żadnych przypadków śmiertelnych.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia na Podkarpaciu [6.09.2021]

PODKARPACIE. Województwo podkarpackie znalazło się na trzecim miejscu w kraju pod względem liczby nowych zakażeń. 

Podkarpacie

We wrześniu umowa na realizację kolejnego odcinka S19

PODKARPACIE. Przetarg na realizację inwestycji pozytywnie przeszedł kontrolę Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe dane Ministerstwa Zdrowia [3.09.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło w 26 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 na Podkarpaciu. 28 osób wyzdrowiało. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych.

Podkarpacie

Koronawirus. 17 nowych zakażeń na Podkarpaciu [2.09.2021]

PODKARPACIE. W czwartek (2.09) w województwie podkarpackim potwierdzono 17 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Wyzdrowiało 16 osób. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych.

Podkarpacie

Ulewy na Podkarpaciu. Kilkadziesiąt interwencji strażaków

PODKARPACIE. Najwięcej wyjazdów odnotowano w powiatach mieleckim, dębickim i rzeszowskim.

Reklama