Rzeszów - Wtorek, 22.04.2025
Reklama

Śmiertelny wypadek z udziałem rowerzysty w Pustkowie

Dodano:

fot. Podkarpacka Policja
fot. Podkarpacka Policja
PODKARPACIE. Wczoraj wieczorem w Pustkowie, w powiecie dębickim doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku zderzenia rowerzysty z samochodem osobowym śmierć na miejscu poniósł kierowca jednośladu.

Wczoraj około godz. 20.30 na drodze wojewódzkiej nr 985 w Pustkowie doszło do tragicznego wypadu. Według wstępnych ustaleń policji, rowerzysta zjechał na sąsiedni pas ruchu, gdzie zderzył się z kierującym audi. W wyniku wypadku 52-letni mieszkaniec powiatu dębickiego, który kierował jednośladem zginął na miejscu. Kierowca osobówki, 24-letni mieszkaniec powiatu dębickiego, był trzeźwy

Szczegółowe okoliczności zdarzenia ma wyjaśnić prokuratura, na mocy decyzji której ciało rowerzysty zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

 
Źródło: Podkarpacka Policja
Reklama

Komentarze

Tagi

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Spada liczna aptek. 80,5 proc. magistrów farmacji to kobiety

PODKARPACIE. W 2018 roku na Podkarpaciu funkcjonowało 687 aptek ogólnodostępnych oraz 124 punkty apteczne.

Podkarpacie

Kapitan statku na Jeziorze Solińskim pod wpływem alkoholu

62-letni kapitan jednego ze statków pasażerskich pływających po Jeziorze Solińskim został zatrzymany przez Policję. Mężczyzna miał blisko 1,4 promila alkoholu.

Podkarpacie

W czasie festynu zawalił się dach sceny. Trzy osoby przewieziono do szpitala

PRZEMYŚL. W wyniku burzy i silnych powiewów wiatru zawalił się dach sceny muzycznej oraz jeden ze stojący obok namiotów.

Podkarpacie

Otwarto nowy łącznik autostradowy. Inwestycja kosztowała blisko 11 mln zł

DĘBICA. Łącznik połączy autostradę A4 ze starą krajową „czwórką” oraz z drogą wojewódzką Dębica – Mielec.

Podkarpacie

Powstał ilustrowany przewodnik po Bieszczadach dla rodzin z dziećmi

Do wyjazdu w Bieszczady zachęcają twórcy przewodnika NIEMAPA.

Podkarpacie

Będzie otwarcie łącznika A4 z drogą krajową nr 94

PODKARPACIE. Nowy łącznik zostanie otwarty już w najbliższy piątek. 

Podkarpacie

Pijany jechał pod prąd autostradą. 6 osób, w tym dwoje dzieci, trafiło do szpitala

PODKARPACIE. Kierowca renaulta, jadąc autostradą pod prąd, zderzył się z busem, w którego tył uderzyło jeszcze subaru.

Reklama