Rzeszów - Czwartek, 24.04.2025
Reklama

Śmiertelny wypadek z udziałem rowerzysty w Pustkowie

Dodano:

fot. Podkarpacka Policja
fot. Podkarpacka Policja
PODKARPACIE. Wczoraj wieczorem w Pustkowie, w powiecie dębickim doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku zderzenia rowerzysty z samochodem osobowym śmierć na miejscu poniósł kierowca jednośladu.

Wczoraj około godz. 20.30 na drodze wojewódzkiej nr 985 w Pustkowie doszło do tragicznego wypadu. Według wstępnych ustaleń policji, rowerzysta zjechał na sąsiedni pas ruchu, gdzie zderzył się z kierującym audi. W wyniku wypadku 52-letni mieszkaniec powiatu dębickiego, który kierował jednośladem zginął na miejscu. Kierowca osobówki, 24-letni mieszkaniec powiatu dębickiego, był trzeźwy

Szczegółowe okoliczności zdarzenia ma wyjaśnić prokuratura, na mocy decyzji której ciało rowerzysty zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

 
Źródło: Podkarpacka Policja
Reklama

Komentarze

Tagi

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Obwodnica Sanoka. Jest wniosek o udostępnienie trasy kierowcom

SANOK. Po uzyskaniu pozwolenia, nowa trasa zostanie udostępniona kierowcom.

Podkarpacie

Nerwowe zachowanie kierowcy na widok radiowozu. W trakcie przeszukania znaleziono narkotyki

KOLBUSZOWA. Susz roślinny, biały proszek, tabletki ekstazy oraz akcesoria narkotykowe zabezpieczyli kolbuszowscy policjanci u młodych mieszkańców powiatu mieleckiego.

Podkarpacie

Podkarpackie z najwyższym wzrostem PKB spośród wszystkich województw w kraju

PODKARPACIE. Pod względem wzrostu PKB, Podkarpacie zajęło pierwsze miejsce. Najniższy wzrost wystąpił...

Podkarpacie

Zakończono śledztwo ws. wypadku w Medyni Głogowskiej. Sprawcy grozi 12 lat pozbawienia wolności

PODKARPACIE.  Akt oskarżenia trafił do Sądu Rejonowego w Łańcucie.

Podkarpacie

Policyjna akcja „Boże Narodzenie 2019”. 42 osoby nietrzeźwe i 17 wypadków bez ofiar

RZESZÓW, PODKARPACIE. Podkarpaccy policjanci zakończyli tegoroczne działania "Boże Narodzenie 2019".

Podkarpacie

Poszukiwało go kilkadziesiąt osób. Jego ciało odnaleziono w rzece

PODKARPACIE. Policjanci i strażacy prowadzili poszukiwania 63-letniego mieszkańca powiatu ropczycko-sędziszowskiego, który w piątek wyszedł z domu i nie powrócił.

Podkarpacie

Nietypowa interwencja policji. W budynku gospodarczym był wilk

PODKARPACIE. Nietypowe zgłoszenie otrzymali kilka dni temu strzyżowscy policjanci.

Reklama