Rzeszów - Środa, 23.04.2025
Reklama

Śmiertelny wypadek w powiecie lubaczowskim. Nie żyje 63-latek

Dodano:

fot. Podkarpacka Policja
fot. Podkarpacka Policja
PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło w sobotę, w Rudzie Różanieckiej w powiecie lubaczowskim. Kierowca peugeota wpadł do rowu. Mężczyzna zginął na miejscu, pasażerka trafiła do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce przed godz. 20:00. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący peugeotem, 63-letni mężczyzna, na łuku drogi, najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, wyłamał barierki zabezpieczające i wjechał do rowu.

Pomimo reanimacji, kierowca peugeota zmarł. Samochodem podróżowała także 49-letnia pasażerka. Kobieta trafiła do szpitala.

Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.
 
Źródło: Podkarpacka Policja
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w pow. strzyżowskim. Nie żyje 29-letni kierowca bmw

PODKARPACIE. 29-letni kierowca bmw zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń, jego życia nie udało się uratować.

Podkarpacie

Rusza zintegrowany bilet "Pociąg + autobus"

RZESZÓW / PODKARPACIE. Jest to bilet miesięczny imienny, uprawniający do przejazdów pociągami POLREGIO oraz autobusami komunikacji miejskiej ZTM w Rzeszowie.

Podkarpacie

Koń spacerował po drodze wojewódzkiej w Humniskach. Interweniowała policja

PODKARPACIE. Mundurowym udało się ustalić włąściciela konia, który odebrał zwierzę i zaprowadził do zagrody.

Podkarpacie

Dachowanie skody w Dobieszynie. Kierowca miał ponad 2,5 promila

PODKARPACIE. Kierowca nie odniósł większych obrażeń i oddalił się z miejsca zdarzenia. Chwilę później zatrzymali go policjanci.  

Podkarpacie

Zderzenie trzech pojazdów w Markowej. Jedna osoba ranna

PODKARPACIE. Ford fiesta, fiat bravo i fiat doblo zderzyły się na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 881 z drogą gminą w Markowej. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Podkarpacie

Wiemy, kto rozbuduje S19 Sokołów Małopolski - Jasionka

PODKARPACIE.  Inwestycja będzie realizowana w systemie Projektuj i buduj.

Podkarpacie

Kolejny fragment trasy Via Carpatia czeka na decyzję Wojewody Podkarpackiego

PODKARPACIE. Do Wojewody Podkarpackiego trafił wniosek o wydanie ZRID dla ponad 10-kilometrowego odcinka drogi ekspresowej S19 między węzłami Miejsce Piastowe i Dukla.

Podkarpacie

Dwa tragiczne wypadki na Podkarpaciu. Nie żyją dwie osoby

PODKARPACIE. W Glinnem, 19-latka kierująca skodą wypadła z drogi i uderzyła w drzewo, zmarła na miejscu. W Zabrniu Górnym, kierująca audi potrąciła pieszego, który mimo podjętej reanimacji zmarł.

Reklama