Rzeszów - Wtorek, 29.04.2025
Reklama

Śmiertelny wypadek na przejeździe kolejowym. Nie żyją dwie osoby

Dodano:

fot. KMP Krosno
fot. KMP Krosno
PODKARPACIE. Na przejeździe kolejowym w Bajdach, samochód osobowy zderzył się z pociągiem. Śmierć poniosły dwie osoby podróżujące samochodem.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło wczoraj około godz. 14:00, na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Bajdy w powiecie krośnieńskim. Jak ustaliła Policja, kierujący samochodem marki opel, wjechał na przejazd kolejowy bez zapór i zderzył się z pociągiem pospiesznym relacji Zagórz - Lublin. W wyniku zdarzenia śmierć poniosły dwie osoby podróżujące oplem.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

 
Źródło: KMP Krosno
Reklama

Komentarze

Tagi

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [28.11.2020]

PODKARPACIE. 713 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 51 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

82-latek wbił się samochodem w blok

PODKARPACIE. 82-letni kierowca citroena uderzył w zaparkowane audi, po czym wjechał na schody prowadzące do klatki i uderzył w budynek. On i jego pasażerka trafili do szpitala.

Podkarpacie

Koronawirus. Blisko 800 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 33 osoby [27.11.2020]

PODKARPACIE. Zmarło 33 osoby, z czego 32 miało choroby współistniejące.

Podkarpacie

Zderzenie busa z cysterną w Cmolasie

PODKARPACIE. Na drodze krajowej nr 9 w Cmolasie doszło do zderzenia mercedesa vito i cysterny. Samochody wylądowały w rowie. W wypadku nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.  

Podkarpacie

Powołano konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii

PODKARPACIE. Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart powołała konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii. Został nim lek. med. Mariusz Jednakiewicz.

Podkarpacie

Marszałek nagrodził najlepsze organizacje pozarządowe

PODKARPACIE. Ogłoszono laureatów Nagrody Marszałka Województwa Podkarpackiego „NGO Wysokich Lotów”. Nagrody i wyróżnienia przyznano po raz piąty.  

Podkarpacie

Koronawirus. 590 nowych przypadków na Podkarpaciu [25.11.2020]

PODKARPACIE. Zmarło 36 osób, w tym 33 z chorobami współistniejącymi.

Podkarpacie

30 punktów drive-thru na Podkarpaciu. Najwięcej testuje się w Rzeszowie

PODKARPACIE. W ciągu ostatniego tygodnia w województwie podkarpackim łącznie pobrano 6113 wymazów.

Reklama